Майстер-плівка для різографа KZ30 S-1369 KZ Type23 (100 кадрів)

Майстер плівка RISO - є однією з витратних частин при тиражуванні на різографі, саме через це варто зосередити свою увагу на підбір якісного продукту, що б понизити вартість друку без шкоди якості.

 

Фарба проходячи через майстер-плівку RISO миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання, завдяки цьому відбитки не деформуються і не вигоряють на сонці.

Оригінальна майстер-плівка для різографа RISO - є продуктом найвищої якості. RISO KZ 30 B4 - це найнижча бюджетна модель в лінійці ризографів формату А4. Хоча технічно ця модель може сканувати та друкувати формат B4, ми відносимо її саме до цього ряду за застосовністю. Апарат прийшов на зміну популярному "Шкільному" ризографу KS800. Такий самий протяжний сканер, та ж швидкість друку. Але є низка суттєвих відмінностей. Він підтримує всі чотири способи обробки зображення: текст, фото, комбінований, олівцевий. Додалися режими мультиплікування та можливість опціонально використовувати комп'ютерний інтерфейс. А на ньому тепер встановлена ​​система інтелектуального контролю якості RISO I Quality system. Робота з ризографом RISO KZ 30 B4 Простота використання робить користувача досвідченим «ризографістом» вже через п'ять хвилин друку, а абсолютна екологічна чистота дозволяє встановлювати апарат безпосередньо в офісах, а також у дитячих та медичних закладах. Апарат відрізняється вкрай низьким енергоспоживанням, при друку не використовується нагрівання, отже, не потрібно часу на попередній прогрів, існує програмний «сплячий» режим, який переводить машину в режим низького енергоспоживання після запрограмованого простою. Різограф RISO KZ 30 B4 відповідає вимогам стандарту Energy Star. Використовувати ризограф RISO KZ 30 B4, найкраще тим кінцевим користувачам, у яких обсяг друку невеликий і тиражі не дуже великі.  
 

Кількість кадрів 100
Кількість копій з одного кадру до 10000 (B4)
Виробник RISO Kagaku Corp(Японія)
Вага рулону 0,5 кг
Габарити в упаковці (ДхШхВ) 260 мм х 88 мм х 88 мм
Температура при експлуатації від 0 до 40 ° C
Вологість при експлуатації від 10 до 80%

 

RISO застосовує чорнило на рослинній основі, виготовлені з масла рисових висівок. 

для моделей

KZ 30

нові моделі різографів для переходу з серії CR

CV1200CV 3030CV 3130CV 3230

для серій KZ
формат B4

​​

RISO була першою в світі розробкою і комерціалізацією масляних чорнила з рисових висівок для цифрового дупликатора різографа.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: