Функція та продуктивність ComColor VALEZUS T2100

ІННОВАЦІЙНИЙ РУКОВОДИТЕЛЬ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ВИРОБНИЦЬКОГО ДРУКУ Двосторонній 320 стор. / Хв. VALEZUS T2100 ВИСОКОСКОРОСТНИЙ ПОВНОКОЛОГОВИЙ КРОКОЛОТНИЙ Струменевий принтер
Функція та продуктивність для високої продуктивності

Високошвидкісна система подачі паперу

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФОРС ДВИГУН

Роблячи шлях передачі паперу максимально прямим, ми досягаємо стабільного, але швидкого подавання паперу. Два механізми друку 160 стор / хв підключені для двостороннього друку 320 стор / хв.

Чорнила, що швидко висихають, розроблені власноруч

Швидко сохнуть пігментні фарби на масляній основі, розроблені компанією RISO, забезпечують двосторонній друк без нагрівання. На відміну від чорнила та тонера на водній основі, він запобігає скручуванню паперу і забезпечує стабільний шлях проходження паперу, допомагаючи забезпечити рівний вихід, що зменшує труднощі на машинах для подальшої обробки для вставки конвертів.

Ефективна система подачі та укладання

VALEZUS T2100 містить два лотки для подачі ємністю 4000 аркушів кожен і забезпечує стабільний шлях проходження паперу за допомогою механізму подачі повітря. VALEZUS T2100 також має два штабелери на 4000 аркушів. Змінивши лоток подачі та блок штабелера, що використовуються під час друку, ви можете завантажувати / вивантажувати папір, не зупиняючи принтер. Крім того, в комплекті є пробіжний механізм, який забезпечує плавну доставку до подальшої обробки за допомогою візка штабелера великої місткості.

Подвійний лоток подавача Кошик для укладання великої місткості

Сумісний із світовими стандартами у друкуванні транзакцій

Адаптується до широкого спектру середовищ друку, поєднуючи Stream з VALEZUS.

Система управління друком IPDS PS PDF

П’ять кольорових фарб для чудового відтворення кольорів

Додавання сірого чорнила до чорного, блакитного, пурпурового та жовтого забезпечує чудове відтворення кольорів

Енергозберігаючі та екологічно свідомі

На відміну від пристроїв, які плавлять тонер теплом або де чорнило на водній основі вимагає часу, щоб висохнути, немає необхідності використовувати нагрівач. Отже, високий рівень тепла не виділяється, і споживання електроенергії можна звести до мінімуму

Економія місця

Навіть при встановленій площі всього 3,6 м 2 , продуктивність відмінна - 320 ppm