Особливості VALEZUS T2100

ІННОВАЦІЙНИЙ РУКОВОДИТЕЛЬ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ВИРОБНИЦЬКОГО ДРУКУ Двосторонній 320 стор. / Хв. VALEZUS T2100 ВИСОКОСКОРОСТНИЙ ПОВНОКОЛОГОВИЙ КРОКОЛОТНИЙ Струменевий принтер
Ключова особливість VALEZUS TS2100

Висока продуктивність завдяки компактному розміру

Дуплекс 320 стор. / Хв

Високошвидкісний друк, досягнутий за допомогою високошвидкісної струменевої технології RISO, накопичений протягом багатьох років, приносить користувачам більшу продуктивність. Незважаючи на компактність та економічність, VALEZUS T2100 забезпечує до 320 стор. / Хв * 19 200 сторінок на годину.

  • * Двосторонній друк на папері формату A4

Економічні початкові витрати та низьке споживання енергії

VALEZUS T2100 має низьку вартість обладнання порівняно з видатною продуктивністю. Це означає, що ви можете економічно впровадити машину для виробництва кольорів, не роблячи великих початкових інвестицій. Більше того, швидко розсихані нами пігментні фарби на масляній основі дозволяють здійснювати двосторонній друк без нагрівача. Це значно зменшує споживання електроенергії для друку.

Розширення можливостей для різноманітних потреб друку

VALEZUS T2100 пропонує простоту використання. Шлях до паперу надзвичайно простий завдяки тому, що VALEZUS T2100 є друкарським папером. Налаштування машини та поповнення паперу також прості. Більше того, VALEZUS T2100 дуже простий в експлуатації, що дозволяє спростити навчання операторів, роблячи цей пристрій чуйним на різноманітні замовлення від малих до великих завдань друку.

Подивіться відео їх особливостей

Будь ласка, перегляньте це відео, яке показує функції принтера.