Технологія ComColor

ComColor GD 9630/9631/7330 Краща продуктивність, найшвидший вихід.  1MINUTE 160 сторінок

Переваги технології

Рекордна швидкість -  160 стор. / хв. , Найшвидший принтер у світі!

Перевага технології FORCEJET

ДВИГУН ТЕХНОЛОГІЇ FORCEJET Стрічка для транспортування паперу

Високошвидкісний струменевий друк RISO, FORCEJET, складається з широких, кольорових, лінійних, струменевих друкуючих головок, розташованих паралельно для одночасного проходу чорного, блакитного, пурпурного, жовтого і сірого по папері A3 (коротким краєм) Швидкий друк в поєднанні з швидкісний і стабільної подачею паперу - забезпечує швидкість друку - 160 сторінок в хвилину формату A4 з довгого краю, при односторонньому друці - що є найшвидшою в світі. * 1

  • * 1:подача довгого краю A4, одностороння, безперервна друк в стандартному налаштуванні щільності, в форматі кольорових офісних принтерів станом на вересень 2016 роки (джерело: дані RISO).

Стабільна подача паперу

Лінія струменевого струминного друку, папір, бічний вид, передавальний пояс

Система система прямої, горизонтальної подачі паперу забезпечує високошвидкісну друк з мінімальним зміщенням. Технологія FORCEJET забезпечує необхідну швидкість подачі паперу, яка відповідає кількості  чорнила, які розпилюються з чорнильних головок.

Швидковисихаюче чорнило

Чорнило, поперечний переріз паперу, чорнило на водній основі для загального використання струменевого принтера, поперечний переріз паперу, спеціальне чорнило на масляній основі серії GD

Спеціальні швидковисихаючі чорнило на масляній основі, розроблені виключно для серії ComColor GD, запобігають фарбування на зворотному боці друкарського паперу і застрягання, що забезпечує якісну високошвидкісну двосторонню струменевий друк. Чорнило також стійкі до впливу світла і води.

Лотки великої місткості

Для завантаження паперу є три лотка подачі, а так-же один стандартний лоток,   в принтер можна  завантажувати більше 2500 листів  * 2  , а папір можна поповнювати, не зупиняючи роботу друку. Також можна використовувати різні розміри паперу.

  • * 2:При використанні звичайного паперу або переробленого паперу (85 г / кв.м).

Повнорозмірний друк A3

Серія ComColor GD може використовувати розміри паперу до 340 мм х 550 мм  * 3  . Максимальна площа друку перевищує розмір A3, при 314 мм x 548 мм.

  • * 3: При  використанні стандартного лотка.
  •  

Карти, конверти та інші типи паперу

Струменеві принтери не нагріваються при друку, що запобігає скручуванню паперу і зменшує застрягання паперу. За допомогою стандартного лотка можлива плавна подача карт, конвертів та багато іншого.

Картриджі великого обсягу

Кожен об'ємний кольоровий картридж містить 1000 мол чорнила. Один картридж розрахований на друк великої кількості копій без необхідності заміни.

Висока продуктивність, висока якість

Незалежно від кількості і типів зображень або обсягу тексту повнокольорові зображення відповідають оригіналу. Текстові документи залишаються чіткими і легко читаються.

Супервисока швидкість друку

5 ХВИЛИН, фотокопіювальних апаратів на 40 стор. / Хв, друкарський принтер 70 стор. / Хв, 160 стор. / Хв.  ComcolorGD, 800 сторінок, друкує 800 аркушів з довгим краєм A4 / Letter, Simplex

Однопрохідне повнокольоровий друк до 160 аркушів  в хвилину  паперу з довгим краєм A4 з швидковисихаючими олійними пігментними чорнилами можлива завдяки унікальному двигуну друку, сконфігурованої зі статичними вбудованими струминними головками, розташованими паралельно. Транзакційні відбитки, рекламні матеріали, рахунки-фактури та інші звичайні бізнес-документи друкуються також швидко.

Контрольована якість продукції

Високоточне управління подачею паперу дозволяє друкувати з однаковою швидкістю як односторонні, так і двосторонні документи, з високою продуктивністю. Час першої друку складає всього п'ять секунд, що прискорює друк великого обсягу.

Високошвидкісне сканування та копіювання (опціонально)

Однопрохідний двобічний сканер покращує сканування та копіювання, має швидкість одностороннього / дуплексного сканування до 100 сторінок в хвилину і швидкістю копіювання 70 сторінок в хвилину. Ім'я користувача автоматично додається до імені документа, і кожна сторінка відсканованих даних може бути збережена як окремі PDF-файли. Також доступні такі функції, як стиснення ZIP і збереження в форматі PDF / A.

RISO +