RISO COMCOLOR

 


Технологія друку

Друкуючий механіз принтерів ComColor складається з чотирьох паралельно розташованих ліній друкуючих головок, по кількості кольорів CMYK (додатковий Сірий в моделі GD), що забезпечує запечатування всієї ширини паперу за один прохід, так як аркуш паперу проходить під усім друкуючим блоком без зупинок. Довжина лінії друкуючих голів залежить від формату друку - 316 мм у машин формату А3 і 212 мм у форматі А4. Стандартна чіткість друку 300 х 600 dpi, а покращене - 600 х 600 dpi.

Для нанесення фарби використовується пьезо-технологія: електричний імпульс перетворюється в тиск, під дією якого друкуюча головка викидає строго певну кількість крапель фарби на папір.

Фарба і якість друку

Для серії ComColor RISO розробила спеціальний склад швидковисихаючої пігментного фарби на масляній основі, яка миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання. Завдяки цьому відбитки не деформуються, є вологостійкими і не вигоряють на сонці.

Якість друку в стандартному режимі аналогічно якості звичайних струменевих принтерів і є достатнім для великого спектра завдань: бланки, квитанції, листівки, тестові завдання, офісні документи, презентації, які можна друкувати в кольорі практично за ціною чорно-білого друку.

Крім того, принтер дозволяє управляти кількістю крапель фарби, які формують точку зображення - від однієї до семи. Рівень друку за замовчуванням - чотири краплі, що містять 24 піктолітра фарби. Відповідно, зменшивши щільність друку на 1 краплю, Ви економите 25% вартості відбитка. Для друку з максимальною якістю друку вибирається опція «7 крапель на точку» і потрібно папір зі спеціальним покриттям для струменевого друку.

Швидкість

Швидкість друку залежить від моделі принтера і обраного режиму друку. У стандартному режимі старші моделі ComColor GD 9630/9631 досягають швидкості 160 сторінок в хвилину при односторонньому друці і 80 аркушів за хвилину при дуплексной. При друку на папері формату А3 швидкість складає 88 стор / хв. При збільшенні або зменшенні щільності друку, швидкість також буде варіюватися. Максимальна швидкість моделі ComColor FT 5430 - 140 сторінок у хвилину та FT5230 - 120 сторінок на хвилину, а у ComColor FT 5000 - 100 сторінок в хвилину.

Для досягнення кращого результату при друку risoprinter автоматично контролює швидкість подачі паперу (і силу притиску) в залежності від налаштувань щільності друку і заданого типу паперу.

Папір

Завдяки вдосконаленому тракту подачі паперу принтер легко справляється з різними видами тонких і щільних паперів (від 46 до 210 г / м2), в тому числі з переробленої папером, конвертами і листівками.

Подача паперу в моделях ComColor FT 5231 і GD 9631 здійснюється через стандартний лоток, місткістю до 1000 аркушів (тут і далі ємність вказана для паперу 85 г / м2, тобто при використанні стандартного паперу 80 г / м2, місткість буде вище). Стандартний вихідний лоток розрахований на 500 аркушів.

У моделях ComColor FT 5230 і FT 5000 є два додаткових фронтальних лотка, а в моделі GD 9630 - три лотка, що, по-перше, збільшує час безперебійної друку, а по-друге, зручно для роботи в середовищі з багатьма користувачами, коли кожен з лотків може бути виділена під певний тип паперу - наприклад, формату А3, спеціальних бланків, сертифікатів.

Крім того, максимізувати переваги високої швидкості принтерів і здійснювати тривалу безперервну друк можна за допомогою нових комплектуючих - лотка подачі і лотка прийому паперу великої місткості - до 4000 аркушів.

І, нарешті, при необхідності можна встановити на стандартний лоток подачі одне з двох опціональних пристроїв: для роботи з конвертами або для роботи з щільним папером до 400 г / м2.

 


Який термін дії гарантії на ComColor

Мільйон копій або 1 рік, в залежності від того, що настане раніше.

Який рекомендований щомісячний обсяг друку? Пікові навантаження?

Принтери ComColor відрізняються підвищеною надійністю, і, на відміну від лазерних принтерів, процес друку не вимагає нагріву, тому вони можуть працювати 24 години на добу без ризику перегріву і виходу з ладу. Вони відмінно витримують пікове навантаження протягом декількох діб.

Що буде з друкованими головками, якщо принтер якийсь час не використовувати?

Оскільки фарба ComColor має масляну основу, вона не засихає в дюзах друкованих головок навіть після тривалого простою обладнання.

Чи потрібно прочищати друкуючі головки?

Вручну прочищати головки не вимагається. В налаштуваннях принтера можна встановити, через яку кількість відбитків принтер буде запускати автоматичну прочищення.

Фарба ComColor така ж, як і традиційна фарба для струминного друку?

На відміну від водорозчинної фарби, фарба ComColor виготовляється на основі соєвої олії, завдяки чому вона не змивається водою і не вицвітає під дією сонячних променів.

Принтер RISO ComColor GL 7430

Принтер RISO ComColor GL 7430

​​GL7430 Comcolor GL7430 Тип друку Струменемна система лінійн.....
Базовано на 1 відгуках.
Принтер RISO ComColor GL 9730

Принтер RISO ComColor GL 9730

​​GL9730 Comcolor GL9730 Тип друку Струменемна система лінійн.....
Базовано на 1 відгуках.
Принтер ComColor GD 9631

Принтер ComColor GD 9631

​​​ Висока продуктивність Надійність при будь-якому навантаженні Якість зображення Легкі.....
Принтер ComColor FT 5230

Принтер ComColor FT 5230

  Характеристики RISO FT5230 Ти.....
Базовано на 1 відгуках.
Принтер ComColor FT 5430

Принтер ComColor FT 5430

  Характеристики RISO FT5430 Ти.....
Базовано на 1 відгуках.
Принтер ComColor FT 5000

Принтер ComColor FT 5000

  Характеристики RISO FT5000 Ти.....
Базовано на 1 відгуках.
Принтер ComColor FT 2430

Принтер ComColor FT 2430

​​ Висока продуктивність Надійність при будь-якому навантаженні Якість зображення Легкіс.....
Принтер ComColor FT 1430

Принтер ComColor FT 1430

​ Технічні характеристики   FT1430 .....
Базовано на 1 відгуках.