Якість Друку RISO ComColor

Перевага 3: В першу чергу, якість

ComColor GD 9630/9631/7330 Краща продуктивність, найшвидший вихід.  1MINUTE 160 сторінок

Невід'ємна якість і гнучкість, поліпшені функції відтворення кольору

Високий рівень якості друку

Серія ComColor GD спроектована з функціями, що забезпечують стабільну якість друку при високій швидкості, включаючи систему Piezo, яка регулює кількість чорнила. Якість чорного зображення покращилася за рахунок встановлення нещодавно розробленої друкувальної головки і чорного чорнила. Додаткові чорнила збагачують зовнішній вигляд зображень і покращують загальну якість кольору. 
Ця унікальна технологія RISO і підхід до процесу друку приносять додаткову вигоду, від низької загальної вартості друку (у порівнянні з технологією тонера), до кращого контролю за управлінням витратами. Зручне перемикання від простого виділення кольором або однокольорової  продукції до розподілу на аркуші. Це забезпечує отримання прибутку, оскільки не вимагає великих витрат при виконанні великих обсягів друку і відкриває можливість для дешевого кольорового друку.

Постійна якість продукції

Серія ComColor GD пропонує вищу якість зображення і друку з використанням технології струменевого друку RISO і системи Piezo, що забезпечують стабільну продуктивність, контроль і регулювання кількості чорнил, нанесених на папір.

Висока щільність чорного

Нещодавно розроблена друкована головка з розподільною здатністю 600 точок на дюйм із спеціальними чорними чорнилами, встановлення сірого в якості п'ятого кольору, забезпечують високу якість.

ComColor GD струменеві друкують головки: 300 точок на дюйм x 2 лінії, 2 лінії - 600 точок на дюйм для чорного.  Щільна щільність, чорна щільність, первинний ComColor, попередній ComColor, ComColor GD, приблизні вимірювання

Насичені кольорові зображення

ComColor GD [High Chromogenic], Нові пурпурні чорнило, Попередні чорнило, Жовтий, Помаранчевий, Червоний, Пурпурний, Фіолетовий, Синій, Блакитний, Зелений

Нещодавно розроблені пурпурні чорнила значно покращують повнокольорову якість зображення, розширюючи кольорову гамму.

Оптимізовані градації

П'ятий колір, сірі чорнила в поєднанні з чорним чорнилом, застосовується для більш якісних градацій, що сприяє високій щільності чорного, придушення шорсткості, поліпшеному відтворенню кольору та стабільності.

Щільний чорний

Світло, Без сірих чорнил, Відбите світло, З сірим чорнилом, Усередині паперу.  Попередній ComColor, ComColor GD

Використання спеціальних сірих чорнил в поєднанні з чорним чорнилом зменшує відбиття світла на папері, що призводить до більш щільної насиченості чорного на сторінці.

Придушення шорсткості

Для кольорового друку застосування сірих чорнила на додаток до чорнила CMY зменшує зернистість для більш гладких результатів.

Поліпшення кольору

Застосування сірих чорнил додатково до чорнила CMY при кольорового друку дозволяє відтворювати насичені кольори з більш тонкої градацією.

Покращена стабільність кольору

Без сірих чорнил, з сірими чорнилами

RISO +