Краска для ризографа черная S-7124E RZ9-HD (1000мл)

Модель: RZ-HD
Наличие: Есть в наличии
За домовленістю
Цена в бонусных баллах: 0
Шт.: + -
 

Краска для ризографа черная S-7124E RZ9-HD (1000мл)

​​Фарба картридж RISO - це поліграфічна фарба на соєвій основі, що володіє високою стійкістю кольору і забезпечує прекрасну передачу кольору.

 

Фарба миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання, завдяки цьому відбитки не деформуються і не вигоряють на сонці.

Фарба RISO складається з високодисперсного пігменту (барвника) і емульсії (суміш з води, гліцерину, розчинників, стабілізаторів і плівкоутворювального - соєвого масла). 

Фарба SFHD використовується в ризографах класу HD а так-же здатна працювати в парі з HD майстер плівкою RISO SF 9390 для відтворення зображення 600 dpi.

Тільки з цієї оригінальної фарбою, різограф даної серії буде дійсно видавати максимально якісне зображення. Дана тип фарби розроблений і запущений в серію в 2014 році. У виробництво фарби вкладені всі існуючі за багаторічний досвід компанії Ризо напрацювання, а процес виробництва заснована на самих передових технологіях.

Фарба SF HD дозволяє виконувати дуже високоточні промальовування, штрихування дрібних ліній і виводити текст дрібним шрифтом. Фарба для різографа Riso HD - новий рівень чорнила для різографів, вбирання чорнила відбувається дуже швидко і взаємодіє з шаром додаткової фільтрації - який знаходиться над основним шаром майстра, через який, вже після фарба і переноситься на паперовий лист. Дані чорнило для різографів дозволяють Виводити тонкі градієнті, промальовуваті зетененніе зображення, что дозволяє отрімуваті на різографі вісокоякісні Відбитки фотографи та документів з скроню точністю и якістю копії.

Туби фарби RISO для серій RZ HD / MZ HD / SF HD / MF HD / A2 забезпечені так званими чіпами радіоідентіфікаціі - RFID, в які на заводі-виробнику заноситься інформація про склад фарби, в'язкості і інші параметри, облік яких дозволяє досягти оптимальної якості друку. Також ці чіпи мають лічильники фарби, які можуть бути обнулені при вичерпанні фарби в тубі - таким чином уникають можливостей повторного використання туб при заповненні їх неоригінальною фарбою.

Увага! Колір фарби, який ви отримаєте на своїх відбитках, може відрізнятися від кольору, який ви бачите на екрані.

 

Обсяг туби 1000 мл
Кількість сторінок до 25000 (A4, 5% заповнення)
Виробник RISO Kagaku Corp(Японія)
Вага в тубі 1,12 кг
Габарити в упаковці (ДхШхВ) 270 мм х 88 мм х 88 мм
Температура при експлуатації від 0 до 40 ° C
Вологість при експлуатації від 10 до 80%

 

RISO застосовує чорнило на рослинній основі, виготовлені з масла рисових висівок. 

для моделей RZ 970 / RZ 1070 / SE9380 / MZ 970 / RZ 1070 / ME9350 / SE9380 / MZ1070 / ME9350 / RISOA2 SF9390 / MF9350
для серій RZHD / MZHD / SFHD / MFHD / A2
колір RISO BLACK INK

​​

RISO була першою в світі розробкою і комерціалізацією масляних чорнила з рисових висівок для цифрового дупликатора різографа.

 

Оригинальная краска для ризографа RISO RZ HD E type.

Краска RISO S-7124E RZ-HD используется в ризографах RISO  класса  HD и способна производить оттиски в разрешении при печати 600Х600 dpi.

Разработана компанией РИЗО для дупликаторов RISO SE9380 и ME9350.

 

Краска RZHD используется в ризографах класса HD а так-же способна работать в паре с HD мастер пленкой для воспроизведения изображения  600 dpi.

Только с данной оригинальной краской, ризограф данной серии будет действительно выдавать максимально качественное изображение. Данная тип краски разработан и запущен в серию в 2014 году. В производство краски вложены все существующие за многолетний опыт компании Ризо наработки, а процесс производства основана на самых передовых технологиях.

Для получения максимального качества используются режимы обработки изображения ризографа:

                   Портрет                         Групповое фото            Рисунок карандашом

Краска RZ HD позволяет выполнять очень высокоточные прорисовки, штрихование мелких линий и выводить текст мелких шрифтов. Краска для ризографа Riso HD - новый уровень чернил для ризографов, впитывания чернил происходит очень быстро и взаимодействует с слоем дополнительной фильтрации - который находится над основным слоем мастера, через который, уже в последствии краска и переносится на бумажный лист. Данные чернила для Ризографа позволяют выводить тонкие градиенты, прорисовывать зетененные изображения, что позволяет получать на ризографе высококачественные оттиски фотографи и документов с высокой точностью и качеством копии.


Так-же краска S7124  работает на новых ризографах RISO ME9350 и SE9380.


Краска для ризографа RZ HD может быть использована, как:

Оригинальная краска ( чернила / туба ) для ризографа : RZ 970 / RZ 1070 / SE9380

Оригинальная  краска ( чернила / туба ) для ризографа : MZ 970 / MZ 1070 / ME9350

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: