-
Головна > Застосування різографа
Застосування різографа
Сфера застосування різографа
В умовах кризи, а також умовах глобальної світової економіки, багато комерційні підприємства і державні установи вимагають створення власної поліграфічної бази, яка буде здатна оперативно надрукувати необхідну для них друковану продукцію без залучення для цього сторонніх організацій. Головне значення, яке витягується з цього - не стільки конфіденційність надрукованих даних, скільки оптимізація підприємства та економія коштів.
Найперспективнішим рішенням у вирішенні даного питання є дуплікатор (різограф). Апарати для тирражування компанії RISO з неймовірно високою продуктивністю, гнучкістю налаштувань, зручністю використання і високу зносостійкість кардинальним чином перетворять ваше підприємство, дозволять випускати множинний спектр друкованої продукції з дуже великою швидкістю. Витрати на друковану продукцію компанії при цьому знизяться в рази.
Різограф - це не тільки дуже проста у використанні техніка, яка ще й працює на дешевих оригінальних витратних матеріалах, це ще й відкриття додаткових можливостей вирішення нездійсненних раніше завдань компанії. Так-же можна виготовляти бланки з фірмовим логотипом компанії використовуючи колір, доступний з кольорової палітри "RISO". При цьому вартість даної процедури буде неймовірно низькою.
Висока економічність, неймовірно велика продуктивність, японська надійність і повний список переваг різографов RISO настільки виділяються, що, усвідомивши це, ви запитайте себе, чому раніше ви не скористалися даною технологією ?!
Відповідь проста - раніше мало хто замислювався про вартість друку, про впровадження нових технологій з метою підвищення продуктивності компанії ... Сьогоднішній час змусило нас задуматися про ЕКОНОМІЇ, про ОПТИМІЗАЦІЮ виробництва і функціональності підприємства ...
Ризографи марки RISO ідеально застосовуються для щоденного використання в закладах, таких, як:
ВНЗ, технікуми, школи, і наукові інститути, які випускають безліч навчальних матеріалів, звітів, методичних посібників, праць і посібників.
Банки, біржові компанії, інвестиційні фонди, і прочии компанії, які не уявляють свого діяльності без прейскурантів, цінних паперів, бюлетенів, котирувальних листів та інших документів, які оновлюються чуть-ли не кожен день.
Адміністрації та інші відомства, регіонального чи глобального рівня, які зобов'язані забезпечити безперебійну, функціонуючу і злагоджену інформаційну ланцюжок.
Заводи і фабрики, які супроводжують свою продукцію інструкціями для користувача, гарантійними талонами, технічною документацією і так далі.
Друкарні, які обладнані всілякими пристроями для друку і копіювання, а також інші способи, отримання більш дешевого рішення, або оперативного втручання, що породжує щодня зростаючими вимогами клієнтів - якість і оперативність виконання їх замовлення.
Виставки, семінари, або наукові конференції, що демонструють функціонал заходи неймовірним об'ємом рекламної продукції: буклетів, брошур, тез і програм.
Ризографи марки RISO обладнані спеціально розробленими і підібраними додатковими пристроями та аксесуарами, в відпо видаткових матеріалів, які так-же розробляє компанія RISO.
На сьогоднішній день Ризограф вже належить до професійної системою для виготовлення тиражів у великих мастабах і є розмножувальної технікою, яка так-же припускає управління за допомогою комп'ютера, а так-же способи сортування тиражів.
Технологія якості, яку японська компанія RISO відпрацьовує роками, дозволяє вам з приємною легкістю вивести великі тиражі і безліч іншої друкованої продукції різного змісту і високої якості.
Ризограф
Головне завдання ризографа - отримати оптимальний результат, не відрізняється від оригіналу, за найнижчу вартість.
Розробником ризографа є компанія Riso, яка відома з далеких часів як виробник фарби для друку, в подальшому, зайнялася налагодженням виробництва машин трафаретного друку і витратних матеріалів для них. Таким чином з'явився новий тип друку - ризографія.
Перший різограф компанії Riso побачив світло в 1980 році. Від імені компанії - розробника і пішла назва обладнання, а в наслідку і тип друку - ризографія.
У порівнянні з сучасними ризографами, перші моделі мали ряд недоліків. Через недосконалий механізм подачі паперу, тиражування було стабільним і важким. Відсутність контролю і точності подачі фарби, а так-же автоматичної подачі і зняття майстер плівки. В результаті цього процес друку на різографі виходив трудомістким, а оператор повинен був бути висококваліфікованим фахівцем.
Після успішного сприйняття ринком ризографа, компанія RISO, продовжило вдосконалення свого продукту, і вже до кінця 80-х років, з'явилися абсолютно нові ризографи.
З'явилося безліч нововведень і функцій ризографа, його можна було використовувати в якості сканера, або як принтер для виведення тиражу.
Протягом вже 10 років компанія Riso постійно оновлювала модельний ряд різографів, насичуючи внутрішній ринок. І ось прийшов момент, коли ризографи почали з'являтися і за межами Японії, де до сих пір користуються великим попитом.
На українському ринку ризографи почали з'являтися в 1991 році. Пізніше в Україні почали з'являтися ризографи і сторонніх виробників.
На сьогоднішній день різограф є невід'ємною частиною будь-якій друкарні або копі-центру. Володіючи високою швидкістю друку і вкрай низькою вартістю відбитка, різограф справляється з покладеними завданнями і є відмінним бізнес-продуктом.
Ризограф - це друкарський апарат, який має високу швидкість роботи і низьку витратну частину. Це відбувається завдяки спеціально розробленою технологією компанії "Ризо" і найвищої зносостійкість обладнання, яка досягається при використанні витратних матеріалів RISO.
Основне завдання ризографа - тиражування. В основному призначений, що-б швидко і дешево надрукувати документи різного призначення, друк бланків, листівок, анкет, книг, брошур, прайс-листів, оголошень, буклетів, рекламної та ділової поліграфії ... ітд.
Принцип роботи різографа.
У порівняння з копіювальними апаратами, ризографи мають ряд переваг: вони здатний працювати без перегрівів і технологічних перерв, не мають шкідливих викидів, тим самим не завдаючи шкоди здоров'ю і навколишньому середовищу. А так-же є обладнанням з низьким енергоспоживанням, так, як не використовують нагрівальних елементів.
Процес використання різографа досить простий: встановлюєте оригінал на сканер, або відправляєте з комп'ютера (деякі моделі так-же дозволяють працювати з USB - носія), натискаєте кнопку і відбувається процес створення і видачі першої копії, потім вводите необхідний тираж і завдяки високій швидкості друку, результат не змусить Вас довго чекати.
Технологічно процес друку різографа виглядає так: на вбудований сканер встановлюється друкований оригінал. Далі відбувається процес зчитування сканером інформації, в подальшому перетворюючи отримані дані в цифрову форму, яка передається на контролер управління термоголовкою. Термоголовка починає прожиг дрібних отворів в майстер-плівці в сответствии оригіналу. Потім готова майстер-плівка натягується автоматично на друкований циліндр ризографа, всередині нього знаходиться туба фарби. Внутрішній шар майстер-плівки просочується фарбою, після різограф виробляє контрольний відбиток. Далі вказується кількість копій і починається виробництво тіража.К наприклад, для отримання тиражу на різографі в 1000 аркушів необхідно всього 8 хвилин.
Папір на якій працює різограф.
Ризограф абсолютно не вимагає якість і емеет широкий діапазон по допустимої щільності паперу. Для друку на різографі можна використовувати папір з щільністю від 46 до 210 г / м². А так-же залишається можливість друку кольору.
Чи потрібна спецільно навчений персонал для роботи на різографі.
Для друку на різографі абсолютно не потрібно спеціально навчена людина, так, як процес друку досить простий. Всі операції інтуїтивно зрозумілі, а панель і функції ризографа відрізняються високою ергономічністю.
Якість друку різографа.
Для друку документів високої якості, компанією Ризо були розроблені HD машини, які мають дозвіл друку і сканування в 600 точок на квадратний дюйм. Ризограф використовує кілька режимів роботи: текст - 16 градацій - для можливості копіювання тексту і графіків, фото - 256 напівтонів дозволяють копіювати фотографії та малюнки, растровий режим. Отримання високої якості зображення на різографі досягається тільки при використанні якісних витратних матеріалів: RISO.
Безпека.
Ризографи "РИЗО" абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища і не завдають шкоди здоров'ю, так, як витратні матеріали RISO виробляються з натуральних і екологіч чистих продуктів. Так-же різограф має низький рівень шуму і явлются енергоефективним обладнанням.
Де купити різограф та витратні матеріали.
Витратні матеріали, фарба і майстер плівка для різографа в Україні має склад в м.Києві, ТОВ "ДЕТАКО", звідси вже здійснюється відправка в регіони України. Як правило на складі постійно є всі необхідні витратні матеріали та запасні частини для всього модельно ряду різографів.
Як правильно вибрати різограф
Для того, щоб друкувати економно і невеликими тиражами, можна купити простий 300х600 dpi різограф, який друкує в одному кольорі. Він буде прийнятний не тільки в ціні, але і в обслуговуванні. Наприклад, це може бути модель CV 3030 від Riso. У разі, якщо необхідно друкувати сторінки хорошої якості, і формату А4 цілком достатньо, то підійде різограф, ціна якого дуже економічна і прийнятна. Це Riso SF 5030. Ремонт ризографа такого рівня обійдеться відносно дешево, навіть при найскладніших поломки. Одними з найбільш надійних, кращих, більш функціональних і дорогих продуктів компанії Riso є моделі SE 9380 і ME 9350. Вони допоможуть не тільки тиражувати великий обсяг інформації, з чудовою якістю, з високою роздільною здатністю, але і в доступних форматах.
リ ソ グ ラ フ - 最低 の コ ス ト で 最高 の 結果 を 得 る
+38 (063) 779-10-90
+38 (097) 640-73-45
+38 (099) 905-65-36
Email: d@detako.ua