Різограф RISO EZ570 500 000 копій Новий NEW

Виробник RISO
Модель: S-7159E
Наявність: На складі
81,600 грн
Ціна в балах: 0
Кілк: + -
 

Різограф RISO EZ570 500 000 копій Новий NEW

ОПИС

Ризографи серії EZ5 друкують з щільністю перфорації майстра - 600 dpi, що гарантує чудовий результат. Найостанніші досягнення в технології цифрового трафаретного друку забезпечують не тільки дуже швидке виконання друкованої роботи, але зручний стиль роботи.

РС сумісність

Для з'єднання вашого комп'ютера з різографом Riso EZ 571, ви можете вибрати будь-який з двох опціональних інтерфейсів - USB 2.0 порт або мережеву плату. USB-порт забезпечить просте (за допомогою єдиного кабелю) з'єднання одного комп'ютера і різографа. З'єднання за допомогою мережевої плати зробить ризограф доступним для всіх комп'ютерів офісної мережі, а опціональний контролер IS300 забезпечить сумісність з Adobe PostScript 3.

Друк з USB-флеш карти

Навіть якщо Ваш комп'ютер не з'єднаний з різографом, Ви, все таки, можете друкувати безпосередньо дані з Ваших файлів. Просто збережіть інформацію на USB-флеш карту, а потім підключіть її до різографі через USB-порт. Ризограф Riso EZ 571 готовий до друку.

планшетний сканер

Планшетний сканер забезпечує зручне і швидке сканування оригіналів до А3-формату, без необхідності ділити його на частини. Існує корисна функція стирання непотрібного фону, як, наприклад, газетного.

Розширений спектр запечатуваних паперів

Апарат Riso EZ 571 друкує на різноманітних паперах щільністю від 46 г / м2 до 210 г / м2, що цілком достатньо для більшості офісних застосувань. Але якщо Вам потрібно друкувати на більш щільному папері, Ви завжди можете використовувати спеціальний пристрій, що дозволяє друкувати на паперах до 400 г / м2.

приймальний лоток

Приймальний лоток вміщує 1000 аркушів готових відбитків (кількість вміщаються листів залежить від щільності паперу). Обмежувачі лотка легко відгинаються в зовнішні сторони, щоб можна було легко вийняти папір.

Бокс для використаних майстрів

Новий дизайн боксу істотно спрощує утилізацію використаних майстрів: його потрібно просто вийняти з машини і, не відкриваючи, повернути відкритою стороною вниз.

Кейс для фарби і майстри (опція)

Це зручне пристосування для зберігання запасів фарби і майстер-плівки.

Зручне фронтальне обслуговування

Продумана конструкція апарату спрощує більшість рутинних операцій. Наприклад, фронтальне розташування блоку виготовлення майстра дозволяє легко замінити старий рулон майстер-плівки на новий.

Ковзний блок виготовлення майстра

Блок виготовлення майстра виймається як звичайний висувний ящик столу, що дозволяє легко замінити витрачений рулон майстер-плівки на новий.

Легкий друкований барабан

Друкований барабан такий легкий, що хто завгодно впорається з операцією заміни барабана. Тобто додати новий колір на Ваші відбитки - легше простого.

Простота заміни фарби

Установка нової туби фарби займає трохи більше, ніж одне елементарне дію: треба просто вставити тубу у відсік і трохи провернути її, закривши потім передні дверцята ризографа. Ця операція слідує принципу «чистих рук» при друку на різографі, якого як і раніше строго дотримується фірма Riso.

Тримач для кришки від туби фарби

Конструкція апарату передбачає зручний тримач для кришки від туби з фарбою.

Управління на кінчиках Ваших пальців

Керуюча панель різографа Riso EZ 571 ділиться на 2 частини: перша - містить фізичні клавіші / кнопки, друга - являє собою сенсорний інтерактивний екран. Коли використовуються установки різогрфа «за замовчуванням», взагалі немає необхідності активувати будь-які функції з сенсорної панелі - все основні функції управляються з простою клавіатурі.

Легко і зрозуміло

Завдяки зрозуміло позначеним клавішам первинної панелі і великий і ясною сенсорної панелі, управління стає легким і інтуїтивно зрозумілим.

Клавіша «режим»

Це майже неймовірно, але все таки, якщо Ви «заблукали» в меню сенсорної панелі, клавіша «режим» завжди поверне Вас в основний екран панелі.

Великі сенсорні кнопки

Клавіші на сенсорному екрані великі і добре помітні, для того щоб було неможливо сплутати операцію або функцію.

Кнопка «Р»

Ця клавіша відкриває екран, де зберігаються установки програмованої друку

Висока швидкість друку

Апарати RISO відомі своєю традиційно високою швидкістю друку. Ризографи серії EZ5 справляються із завданням дуже швидко за рахунок максимальної швидкості друку 130 відбитків в хвилину.

Індикатори виконання завдання

Ці індикатори призначені для візуального контролю процесу виготовлення майстер-плівки і процесу друку тиражу. Завдяки цим вказівниками-стрільцям, Ви завжди можете дізнатися на якому етапі знаходиться виконання Вашого завдання.

Режим економії енергоспоживання

Цей режим знижує виробничі витрати за рахунок того, що різограф Riso EZ 571 автоматично вимикається повністю або переходить в «сплячий режим» після певного періоду бездіяльності, що задається користувачем .. Просте натиснення цієї кнопки призведе ризограф в робочий стан.

Покращена обробка зображення

Простим натисненням кнопки ви вибираєте один з чотирьох режим сканування оригіналу: текст, фото, комбінований, олівцем. Режим «текст» підійде, якщо ваш оригінал містить тільки текст; режим «фото» ідеально підходить для друку фотографій і ілюстрацій; «Комбінований» режим дає оптимальний результат для змішаного оригіналу, що містить і текст, і фото; «Олівцем» режим підходить, коли ілюстрації намальовані олівцем. «Комбінований» режим дозволяє Вам навіть призначити пріоритет тексту або фото; або видалити непотрібний сірий фон, типу газетного. З драйвера принтера доступна нова функція «згладжування півтонів», що забезпечує ідеальний плавний перехід між півтонами фотографій.

Призначений для користувача розмір паперу

Ви можете запам'ятати 30 видів паперу нестандартних розмірів для швидкого повернення її установок, що дозволить Вам виготовити майстер і віддрукувати копії точного розміру, заданого у Вашій специфікації.

масштабування

Ви можете зменшувати і збільшувати оригінал чотирма різними способами: стандартний спосіб дозволить вам масштабувати оригінал за стандартними форматами паперу (А4-В4, В5-А4 і т.д.); режим «Поля» трохи зменшує оригінал для збільшення полів; режим Zoom і Free дозволяє зменшувати і збільшувати оригінал від 50% до 200% з кроком в 1%, причому в другому випадку масштабування може бути непропорційним.

Мультиплікує

Функція мультиплицирования дозволяє розтиражувати зображення оригіналу, зменшивши його і помістивши на одному аркуші паперу. Можливі режими: 2-, 4-, 8-, 16- на одному аркуші, а також «квитковий» режим.

програмування

Цей режим дозволяє запрограмувати (і запам'ятати для швидкого виклику) кількість копій в наборі (до 99999 копій), число наборів в групі (до 99 наборів) і число груп (до 50) для друку з одного оригіналу. Або для друку з декількох оригіналів (максимум 20 оригіналів) до 9999 копій з кожного.

Запам'ятовування друкованих завдань

Ви можете запам'ятати параметри друкованих завдань для часто друкуються файлів. Це дозволить Вам не перериватися на їх установку при повторному запуску завдання.

Оновлення майстра / автоматичне оновлення майстра

Після друку декількох тисяч копій з одного майстра, якість друку падає. Якщо при цьому Вам потрібно продовжувати друк тиражу, Ви можете скористатися функцією «оновити майстер», після чого майстер буде виготовлений заново по цифровому файлу поточного оригіналу, що зберігається в пам'яті. Ви також можете скористатися функцією «автоматичного оновлення майстра», яка без Вашого нагадування буде оновлювати майстер через певної кількості копій.

RISO - редактор

RISO-редактор дозволить Вам легко і швидко виділити фрагменти тексту або зображення, помістити їх на потрібний фон, або в рамку; визначити колір або інвертувати зображення, додати додаткове зображення з пам'яті (в цьому випадку потрібна опціональна карта пам'яті).

Режим попереднього перегляду

В цьому режимі Ваш документ відображається на рідкокристалічному дисплеї саме в тому вигляді, в якому буде надрукований, щоб Ви змогли перевірити чи буде надруковано так, як Ви хотіли.

Пам'ять для зберігання даних

Ви можете запам'ятати відскановані оригінали або файли, отримані з Вашого комп'ютера, на USB флеш - карту або вбудовану плату пам'яті (за бажанням). Це дозволить Вам роздруковувати Ваші файли в будь-який момент без додаткового сканування оригіналу.

PostScript Інтерфейс IS300

Додатковий контролер IS300 забезпечує EZ570 повну сумісність з Adobe PostScript 3 - світовим стандартом представлення зображень, який використовується при друку у видавництвах, різних установах, агентствах. Ви можете повністю покластися на можливості Adobe PostScript 3, що забезпечують ідеальну передачу півтонів, складних зображень і дрібних деталей.

Система контролю копій

Функція управління користувачами дозволить вам, у разі необхідності, встановити ідентифікатор доступу для кожного користувача і призначити ліміт друку. Ви також можете в будь-який момент вивести звіт по кількості зроблених копій і витрачених майстрів кожним користувачем.

Технічні характеристики:
Формат: A3
Метод друку / виготовлення майстра: Повністю автоматичний трафаретний друк / швидкісне цифрове виготовлення майстра
Оригінальний тип: Книга, листи
Оригінальний формат, мм: 50x90 - 310x432
Щільність оригіналу, г / м2: При використанні скла експозиції: вага до 10 кг
При використанні АПО (опція): 50-110
Макс. область сканування, мм: -
Формат бумаги для печати, мм: 100x148 - 310x432
Ємність лотків для паперу, листів: 1000
Щільність паперу для друку, г / м2: 46-210
Режим обробки зображень: Текстовий (штриховий), фото, комбінірованнийю, олівцем
Дозвіл сканування, dpi: 300x600
Дозвіл друку, dpi: 300х600 (600x600 - щільність перфорації майстра)
Час виготовлення майстра, з: ~ 20 (A4)
Площа запечатування, мм: 291х413
Масштабування,%: 50-200
Коеф-нт масштабування,%: Збільшення: 141, 122, 116, зменшення: 94, 87, 82, 71
Швидкість друку, листів / хвилина: 60-130 (5 кроків)
Регулювання позиції відбитка, мм: По вертикали: ±15, по горизонтали: ±10
фарба: 1000 мл на одній тубі
Майстри / видалення: 295 кадрів в рулоні / автоматичне
Ємність боксу для використаних майстрів, шт: 100
Функції і режими: Фоторежим, комбірежім, текстовий режим, Мультиплікує 2: 1, індикатори ходу виконання завдання, режим холостого ходу, конфіденційність режим, режим програмування
Інтерфейс користувача: Світлодіодна панель з індикацією ходу виконання завдання
Мережева плата: є
USB інтерфейс: Варіант
Електроживлення: 220В – 240В, 50/60 Гц
Габарити (ШхГхВ), мм: 785х645х660
Масса, кг: 103
 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: