Різограф RISO RZ570 150 000 копій Новий NEW

Виробник RISO
Модель: S-7159E
Наявність: На складі
78,200 грн
Ціна в балах: 0
Кілк: + -
 

Різограф RISO RZ570 150 000 копій Новий NEW

Опис:


Ризограф Riso EZ 570 має наступні комплектуючі: пристрій для друку на щільному папері до 400 г / м²; лоток для друку на конвертах; карта додаткової пам'яті; роздільник т іражей; новий PS інтерфейс і ін.

Ризограф Riso EZ 570 обладнаний жідкокрісталлічсекім інтерактивним дисплеєм, новою системою контролю роботи апарату, новою системою захисту друкованих робіт, дуже важливою при мережевому використанні ризографа. Користувачі ризографа Riso EZ 570 високо оцінять нову можливість роздруківки файлів безпосередньо з USB флеш-карт.

Новий ризограф Riso EZ 570 є логічним продовженням серії RZ, що відмінно зарекомендувала себе на Російському ринку своєю надійністю і високою якістю друку.

РС сумісність

Ризограф Riso EZ 370 може бути підключений до будь-якого персонального комп'ютера за допомогою мережевої карти RISORINC-NET або USB порту, що в свою чергу обоспечіт просте з'єднання одного ПК з різографом або з локальною мережею. Також ризограф Riso EZ 370 має опціональний контролер IS300, який забезпечує сумісність з Adobe PostScript 3.

Друк з USB-флеш карти

В різографі Riso EZ 370 з'явилася нова дуже приємна функція - прямий друк з USB флеш-карти. Просто збережіть інформацію на USB-флеш карту, а потім підключіть її до різографі через USB-порт. Ризограф готовий до друку.
Планшетний сканер

Ризограф Riso EZ 570 має планшетний сканер забезпечує зручне і швидке сканування оригіналів до А3-формату. Існує корисна функція стирання непотрібного фону, як, наприклад, газетного.

Приймальний лоток

В різографі Riso EZ 570 є приймальний лоток, розрахований на 1000 аркушів готових відбитків (кількість вміщаються листів залежить від щільності паперу). Обмежувачі лотка легко відгинаються в зовнішні сторони, щоб можна було легко вийняти папір.

фронтальне обслуговування

Ризограф Riso EZ 570 має ретельно продуману конструкцію, яка дозволяє швидко і легко витягти і замінити друкований барабан, фарбу і майстер-плівку. Передня панель різографа відкривається широко, блок виготовлення майстра виймається як звичайний висувний ящик столу, що дозволяє легко замінити витрачений рулон майстер-плівки на новий. У різографі Riso EZ 570 друкований барабан став ще легше, ніж в попередніх моделях, і його дуже легко поміняти на барабан іншого кольору.

Ковзний блок виготовлення майстра

Блок виготовлення майстра в різографі Riso EZ 570 виймається як звичайний висувний ящик столу, що дозволяє легко замінити витрачений рулон майстер-плівки на новий.

Легко і зрозуміло

Завдяки зрозуміло позначеним клавішам первинної панелі і великий і ясною сенсорної панелі, управління різографов стає легким і інтуїтивно зрозумілим.

Клавіша «режим»

В різографі Riso EZ 570 є спеціальна клавіша "режим", яка допомагає легко і швидко одноразовим нажатеім на неї вирнутьтся в головне основне меню ризографа.

Кнопка «Р»

Ця клавіша відкриває екран, де зберігаються установки програмованої друку.

Висока швидкість друку

Ризограф Riso EZ 570 має високу швидкість друку і здатний впоратися із завданням дуже швидко за рахунок максимальної швидкості друку 130 відбитків в хвилину.

Індикатори виконання завдання

Ризограф Riso EZ 570 має індикатори виконання завдань, які допоможуть і полегшать контролювати процес друку. Завдяки цим вказівниками-стрільцям, Ви завжди можете дізнатися на якому етапі знаходиться виконання Вашого завдання.

Режим економії енергоспоживання

Ризограф Riso EZ 570 має енергозберігаючий режим роботи, який дозволяє знизити витрати. Є можливість завдання 5, 15, 30, 60 або 90 хвилин простою перед автоматичним вимкненням ризографа або переходом в «сплячий» режим, про що вам скаже підсвічений індикатор. Просте натиснення цієї кнопки призведе ризограф в робочий стан.

Призначений для користувача розмір паперу

Ви можете запам'ятати 30 видів паперу нестандартних розмірів для швидкого повернення її установок, що дозволить Вам виготовити майстер і віддрукувати копії точного розміру, заданого у Вашій специфікації.

Мультиплікує

Функція мультиплицирования дозволяє розтиражувати зображення оригіналу, зменшивши його і помістивши на одному аркуші паперу. Можливі режими: 2-, 4-, 8-, 16- на одному аркуші, а також «квитковий» режим.

RISO - редактор

За допомогою RISO-редактора ви зможете швидко і легко виділити ділянки оригіналу і вказати, яким з двох кольорів вони будуть надруковані, причому можна виділити найдрібніші елементи. Riso-редактор дозволяє відзначити окремі блоки тексту, фотографії, ілюстрації, і розмістити їх найкращим чином

Режим попереднього перегляду.

Цей режим дозволяє переглянути оригінали для обох кольорів перед їх роздруківкою і переконатися, що вони виглядають саме так, як ви хотіли. Зображення виводиться на екран жк дисплея, воно може бути збільшено для більш детального перегляду.

Пам'ять для зберігання даних

У різографі Riso EZ 570 є можливість запам'ятовування відсканованих оригіналів або файлів, отриманих з ПК на USB флеш-карті або вбудованої платі пам'яті. Це дозволить виконувати друк файлів будь-який момент без додаткового сканування оригіналу.

PostScript Інтерфейс IS300

Додатковий контролер IS300 забезпечує різографі Riso EZ 570 повну сумісність з Adobe PostScript 3 - світовим стандартом представлення зображень, який використовується при друку у видавництвах, різних установах, агентствах. Можна повністю покластися на можливості Adobe PostScript 3, що забезпечують ідеальну передачу півтонів, складних зображень і дрібних деталей.

Система контролю копій

В різографі Riso EZ 570 є функція управління користувачами, яка дозволяє встановити ідентифікатор доступу для кожного користувача і призначити ліміт друку. Ця функція допоможе вивести звіт по кількості зроблених копій і витрачених майстрів кожним користувачем.

RISO i Quality System

Ця система надає безліч переваг і зручностей, таких як: Автоматична оптимізація якості друку; запобігання помилок оператора; повідомлення, що попереджають про те, що майстер-плівка або фарба закінчуються; мінімізація втрати паперу. Маркування «RISO I Quality» показує, що дані RISO-продукти підтримують RISO i Quality System

 

 

Технічні характеристики:
Формат: A3
Метод друку / виготовлення майстра: Повністю автоматичний трафаретний друк / швидкісне цифрове виготовлення майстра
Оригінальний тип: Книга, листи
Оригінальний формат, мм: 50x90 - 310x432
Щільність оригіналу, г / м2: При використанні скла експозиції: вага до 10 кг
При використанні АПО (опція): 50-110
Макс. область сканування, мм: -
Формат бумаги для печати, мм: 100x148 - 310x432
Ємність лотків для паперу, листів: 1000
Щільність паперу для друку, г / м2: 46-210
Режим обробки зображень: Текстовий (штриховий), фото, комбінірованнийю, олівцем
Дозвіл сканування, dpi: 300x600
Дозвіл друку, dpi: 300х600 (600x600 - щільність перфорації майстра)
Час виготовлення майстра, з: ~ 20 (A4)
Площа запечатування, мм: 291х413
Масштабування,%: 50-200
Коеф-нт масштабування,%: Збільшення: 141, 122, 116, зменшення: 94, 87, 82, 71
Швидкість друку, листів / хвилина: 60-130 (5 кроків)
Регулювання позиції відбитка, мм: По вертикали: ±15, по горизонтали: ±10
фарба: 1000 мл на одній тубі
Майстри / видалення: 295 кадрів в рулоні / автоматичне
Ємність боксу для використаних майстрів, шт: 100
Функції і режими: Фоторежим, комбірежім, текстовий режим, Мультиплікує 2: 1, індикатори ходу виконання завдання, режим холостого ходу, конфіденційність режим, режим програмування
Інтерфейс користувача: Світлодіодна панель з індикацією ходу виконання завдання
Мережева плата: є
USB інтерфейс: Варіант
Електроживлення: 220В – 240В, 50/60 Гц
Габарити (ШхГхВ), мм: 785х645х660
Масса, кг: 103

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: