Майстер-плівка для різографа CV3030 S-7041UA CV (235 кадрів)

Виробник RISO
Модель: S-7041UA
Наявність: На складі
0 грн
Ціна в балах: 0
Кілк: + -
 
Теги Майстер плівка RISO CV A4 (S-7041) використовується в різографі RISO CV 3030. Майстер плівка Ризо виробляється з екологічно безпечних матеріалів і має велику тиражі-стойкостьв 4000 відбитків без втрати якості з одного кадру майстра. Оригінальний майстер для різографа CV 3030 містить 200 кадрів в рулоні. Майстер плівка для різографа CV '"RISO" на сьогоднішній день є кращим витратним матеріалом. Оригінальні майстер плівки для різографів серії CV компанії дозволять отримувати чудові відбитки, без втрати якості і мають істотно низькою собівартістю друку. Ви зможете зайняти лідируючу позицію в тиражуванні використовуючи даний тип продукції. Використання японських технологій при виробництві і японське сировину, компанії різо вдалося отримати еталонний продукт. Оригінальні витратні матеріали для різографа RISO - еталонний продукт, який дозволяє зробити ідеальне тиражування дійсно ідеальним.

Майстер-плівка для різографа CV3030 S-7041UA CV (235 кадрів)

Майстер плівка RISO - є однією з витратних частин при тиражуванні на різографі, саме через це варто зосередити свою увагу на підбір якісного продукту, що б понизити вартість друку без шкоди якості.

 

Фарба проходячи через майстер-плівку RISO миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання, завдяки цьому відбитки не деформуються і не вигоряють на сонці.

Оригінальна майстер-плівка для різографа RISO Ризограф Riso CV3030 є логічним продовженням серії CZ, що відмінно зарекомендувала себе на Українському ринку своєю надійністю та високою якістю друку. Сканування-друк формату А3 Хоча максимальна поверхня, що запечатується, — А4 формату, ви можете сканувати оригінали А3 формату, зменшуючи їх до розміру А4. Більше того, через друкарську систему апарату проходить папір формату А3, дозволяючи друкувати на різноманітних паперах нестандартного розміру до фмату А3. Влаштування автоматичної подачі оригіналів (АПО) Ризограф Riso CV3030 має пристрій автоматичної подачі оригіналів, який розрахований на 10 оригіналів та гранично спрощує друковані роботи в режимі програмування. Наприклад, якщо вам потрібно надрукувати різні навчальні матеріали для кількох класів, з різною кількістю учнів, ви просто кладете всі оригінали в пристрій АПО, програмуєте кількість копій з кожного оригіналу і натискаєте клавішу «старт». Зручний доступ, легка зміна друкарських циліндрів Велика ковзна фронтальна панель ризографа Riso CV3030 забезпечує легку зміну друкованих циліндрів та зручний доступ у разі зминання паперу. Відповідно до політики фірми RISO , яка називається «чисті руки», конструкція циліндрів гарантує легку і чисту зміну одного кольору на інший. Придушення фону Ця функція автоматично видаляє сірий фон для таких оригіналів, як газета або оригіналів, надрукованих на переробленому папері. З цією функцією ви отримаєте чисті, ясні копії на білому тлі. Інтуїтивно зрозуміле управління Зрозуміло позначені клавіші ризографа Riso CV3030, об'єднані в першу і другу частину панелі, що управляють, забезпечують інтуїтивне безпомилкове управління. Простий зв'язок з комп'ютером Ризограф Riso CV 3030 можна підключити до ПК за допомогою інтерфейсної плати, що дозволить друкувати безпосередньо, минаючи проміжний крок сканування. Додаткова мережева карта допоможе вбудувати ризограф у вашу офісну мережу.- є продуктом найвищої якості. За допомогою даного продукту ви зможете отримувати високоякісні відбитки при істотно помірною вартість витратних матеріалів. Умови складної економічної ситуації зобов'язують нас оптимізувати свої витрати, пошуку альтернативних джерел друку, що дозволяють отримати високу якість при низькій вартості витратних матеріалів. Саме з цього компанія RISO розробляє нові види продуктів і витратних матеріалів, поєднуючи в собі високоякісне японське сировину і розрахункові фактори, які сприяють здешевленню поизводства. На сьогоднішній день RISO є найкращим виробником майстер плівки. Вона володіє всіма технічними властивостями, дозволяючи отримувати високоякісні відбитки, при цьому отримуючи суттєву економію коштів. 
 

 

Кількість кадрів 235
Кількість копій з одного кадру до 10000 (A4)
Виробник RISO Kagaku Corp(Японія)
Вага рулону 0,5 кг
Габарити в упаковці (ДхШхВ) 260 мм х 88 мм х 88 мм
Температура при експлуатації від 0 до 40 ° C
Вологість при експлуатації від 10 до 80%

 

RISO застосовує чорнило на рослинній основі, виготовлені з масла рисових висівок. 

для моделей

 CV 3030

для серій CV
формат A4

​​

RISO була першою в світі розробкою і комерціалізацією масляних чорнила з рисових висівок для цифрового дупликатора різографа.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: