Картридж Чорний Comcolor GD9630, GD9631, GD7330 S-7280E GD Ink Black (1000 мл)

Виробник RISO
Модель: S-7280E
Наявність: На складі
9,360 грн
Ціна в балах: 0
Кілк: + -
 
Теги Фарба RISO GD9630 та якість друку COMCOLOR GD7330 Для серії ComColor RISO розробила спеціальний склад пігментної фарби, що швидко висихає, на масляній основі, яка миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання. Завдяки цьому відбитки не деформуються, є вологостійкими та не вигоряють на сонці. Якість друку в стандартному режимі аналогічна до якості звичайних струменевих принтерів і є достатньою для великого спектру завдань: бланки, квитанції, листівки, тестові завдання, офісні документи, презентації, які можна друкувати в кольорі практично за ціною чорно-білого друку. Крім того, принтер дозволяє керувати кількістю крапель фарби, що формують точку зображення від однієї до семи. Рівень друку за замовчуванням - чотири краплі, що містять 24 піктолітри фарби. Відповідно, зменшивши щільність друку на 1 краплю, Ви заощаджуєте 25% вартості відбитка. Для друку з максимальною якістю друку вибирається опція «7 крапель на точку» і потрібний папір із спеціальним покриттям для струминного друку.

Картридж Чорний Comcolor GD9630, GD9631, GD7330 S-7280E GD Ink Black (1000 мл)

Фарба картридж   RISO  COMCOLOR   GD - це поліграфічна фарба на масляній основі, має високу стійкість кольору і забезпечує точну передачу кольору. 

 

Для принтерів   ComColor   розроблені спеціальні фарби на масляній основі, які на відміну від традиційних фарб для струменевих принтерів, мають високу довговічність, світлостійкістю, забезпечують прекрасну передачу кольору і дуже економічно витрачаються. Фарба миттєво вбирання, завдяки чому відбитки не деформуються, є вологостійкими і не вигоряють на сонці. Лінійний друкування блок з набором незалежних сопел для кожної з чотирьох фарб палітри CMYK (ціан, маджента, жовтий, чорний, сірий (для серії GD)) дозволяє друкувати зображення швидко і за один прохід. Спеціально створений контролер друку, і система "Multi-drop" дозволяє формувати точки восьми ступенів насиченості і гарантує відмінний результат з чіткими градаціями півтонів.

 

Фарба миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання, завдяки цьому відбитки не деформуються і не вигоряють на сонці.

 

обсяг трубки 1000 мл
кількість сторінок в 127000 (A4, 5% заповнення)
Виробник Kagaku Corp RISO  .  (Апонія)
Вага в тубі 1,12 кг
Габарити в упаковці (ДхШхВ) 270 мм х 88 мм х 88 мм
Температура при експлуатації від 0 до 40 ° C
Вологість при експлуатації от 10 до 80%

 

RISO   застосовує чорнило на рослинній основі, виготовлені з масла рисових висівок. 

для моделей
для серій ComColor RISO
колір BLACK

​​

RISO   була першою в світі розробкою і комерціалізацією масляних чорнила з рисових висівок для цифрового принтера.

Увага! Оригінальні витратні матеріали виробляються виключно фірмою    RISO Kagaku Corp  . Нанесення іншими виробниками витратних матеріалів найменування та / або логотипу на упаковку і / або на корпус не допускається. Товарні знаки   RISO   і   ComColor   мають міжнародну реєстрацію і захищені законодавством в області охорони інтелектуальної власності. Тільки при використанні оригінальних картриджів, вироблених фірмою   RISO Kagaku Corp  ., Зберігається гарантія на обладнання та забезпечується тривала і безперебійна експлуатація обладнання.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: