RISO ComColor Розширення функцій і змінні дані

Перевага 6: EFI Растровий процесор RISO ComColor GD

ComColor GD 9630/9631/7330 Краща продуктивність, найшвидший вихід. 1MINUTE 160 сторінок

Оптимізуйте продуктивність ComColor для поліпшення процесу друку. Підтримка широкого спектру потреб, таких як операції з друку змінних даних.

ComColorExpress FS2000C використовує весь потенціал принтера ComColor, забезпечуючи більшу ефективність і гнучкість при друку. На додаток до підтримки найрізноманітніших потреб, таких як операції з друком змінних даних, які життєво важливі для прямого маркетингу, FS2000C максимізує продуктивність ComColor, так що ви можете задовольняти різноманітні бізнес-вимоги для високопродуктивного друку з швидким оборотом невеликих тиражів. Комбінація передової технології RIP і широкий вибір функцій друку роблять FS2000C потужним виробничим рішенням для друку, яке може розширити ваші бізнес-можливості. 
FS2000C також може використовуватися з такими інструментами управління, як лідируюче в галузі програмне забезпечення  Fiery  ®   Command WorkStation  ®  , розроблене EFI    .

Підвищіть продуктивність друку, максимально використовуючи високошвидкісний друк ComColor. Розширюйте можливості свого бізнесу за допомогою друку змінних даних.

Архітектура, що забезпечує високошвидкісну обробку даних

FS2000C використовує технологію Fiery SmartRIP, яка максимізує продуктивність процесора і прискорює обробку RIP. Чудова продуктивність досягається завдяки  точності та ефективній обробці даних великого обсягу, складних документів.

SmartRIP

Технологія SmartRIP прискорює стиснення кольору і рендеринг, забезпечує ще  більш високу швидкість обробки при використанні в поєднанні з Adobe  ®   PostScript  ®   3.

Adobe PDF Print Engine 3.0

Файли PDF можуть оброблятися безпосередньо, без перетворення в PostScript.  Вбудований PDF-процес завершення роботи забезпечує узгодженість на всіх етапах, від  дизайну до друку. 
Крім того, файли PDF, що містять ефекти прозорості, можуть оброблятися і виводитися повністю, а не окремо. 
Таким чином, значно скорочуються помилки, які можуть виникнути при друку PDF-файлів.

Використання всіх можливостей серії ComColor GD

FS2000C в повній мірі використовує чудові характеристики ComColor GD, а саме - найшвидша швидкість друку в світі при низьких експлуатаційних витратах. Складні завдання можуть бути включені в поточний процес з використанням додаткового обладнання, такого, як Perfect Binder для збірки книг з обкладинками, або фінішера для згортання конвертів, розміщення і пакування вкладень в конвертах. Крім того, прямолінійний лоток для паперу дозволяє підтримувати широкий діапазон типів паперу і забезпечує зручність обслуговування в разі застрягання. 
Використання чорнила на основі масел з відмінною стійкістю до дії світла і води забезпечує тривалий термін зберігання ваших друкованих матеріалів і захистить їх від вицвітання або знебарвлення через вологу. Система струминного друку не використовує нагрівач, як у випадку застосування термічного закріплення тонера, що зменшує енергоспоживання і зводить до мінімуму скручування паперу та застрягання.

Ефективно підтримує безліч функцій з високошвидкісними можливостями друку ComColor і архітектурою, яка забезпечує оптимальну обробку.

Fiery Command WorkStation забезпечує повне управління завданнями і пристроями друку

FS2000C оснащений інтерфейсом Command WorkStation, який дозволяє повністю управляти завданнями на друк і функціями сервера. Цей комплексний інструмент управління об'єднує в один додаток такі функції, як Центр завдань для управління завданнями друку і Центр пристроїв для налаштування параметрів контролера кольору і доступу до різних засобів управління друком.

Управління завданнями

Ви можете змінити налаштування друку завдань, змінити порядок друку і відобразити попередні перегляди. Маючи можливість переглядати поточні завдання і їх статус на екрані, ви можете виконувати інтегроване управління всіма завданнями, що обробляються контролером друку.

Основні функції

 • Інтерфейс Drag-and-drop інтерфейс 
  Drag-and-drop дозволяє імпортувати завдання друку, просто перетягуючи файли і папки.
 • Запланований друк 
  Функція планового друку дозволяє задати параметри дати та часу друку. Це може допомогти усунути затримки доставки, викликані оператором, який забуває роздрукувати завдання в необхідний час.
 • Переривання друку для термінових завдань. 
  Функція переривання друку дозволяє перервати поточне завдання друку для друку іншого завдання.
 • Функція злиття завдань. 
  Великі документи, такі як керівництва користувача або дослідні документи, що складаються з даних, розділених на глави з окремих джерел, можуть об'єднуватися і друкуватися разом.
 • Функція  попереднього перегляду
 • Використовуючи функцію  попереднього перегляду, можна побачити, як буде виглядати завдання перед обробкою RIP.
 • Віртуальні принтери і серверні налаштування. 
  Можливе налаштування параметрів для конкретної мети і їх використання в якості драйвера принтера. Зберігаючи складні настройки як шаблон, ви можете автоматизувати процес підготовки до завдань друку.

Управління пристроями

Центр пристроїв об'єднує в собі безліч функцій, необхідних для управління пристроями, таких як перегляд і зміна параметрів друку за замовчуванням, налаштування параметрів шрифтів, робочих процесів, кольорів і каталогу документів, а також управління точковими кольорами і ресурсами друку змінних даних (VDP). Функції зручно розташовані в одній і тій же області, що дозволяє швидко і легко налаштовувати та управляти налаштуваннями контролера кольору.

Основні функції

 • Вирівнювання лотка 
  Якщо під час друку на папері стандартного формату відбувся зсув, ви можете відрегулювати положення друку і застосувати зміни до всіх наступних завдань друку.
 • Управління  кольором
 • Функція управління  кольором дозволяє вам вказати різні кольорові профілі для кожного колірного простору і позначити їх як параметри друку за замовчуванням.
 • Функція  Paper Catalog 
 • Paper Catalog дозволяє створювати базу даних носія. Вихідний лоток, товщина носія і тип елемента  застосовуються  автоматично, усуваючи помилки в роботі.
 • Точки кольору 
  Створення нових користувальницьких визначень колірних плям або редагування чіткості кольору доступні при перегляді результатів друку на екрані.

Управління сервером

Команда WorkStation дозволяє виконувати повне управління серверами Fiery, навіть якщо підключено кілька серверів. Ці функції включають можливість підключення або відключення серверів і перевірки інформації про їх робочий статус.

Основні функції

 • Список серверів. 
  Доступна інформація про витратні матеріали, таких як поточні рівні чорнила або рівень паперу в кожному лотку.

Гарячі папки дозволяють автоматизувати обробку завдань

«Гарячі папки» - це Папкова утиліта для автоматизації завдань друку. Доступно створення гарячих папок для настройки таких параметрів, як параметри друку, накладення, попередній перегляд, RIP, фільтри і т.д. При друку просто перетягніть документи в відповідну гарячу папку, щоб застосувати налаштування. Створюючи гарячі папки для часто використовуваних налаштувань, ви можете спростити і оптимізувати операції друку.

Заміна кольору

Якщо потрібне суворе дотримання відтворення кольору, наприклад, для кольорів корпорацій або брендів, ви можете виконувати корекцію кольору для певних кольорів. 
Заміна кольорів RBG, зазначених в бізнес-додатку, наприклад Microsoft Word, можлива за допомогою CMYK. Ви також можете використовувати функцію заміни кольору, щоб точно відтворювати точкові кольори, які неможливо визначити в бізнес-додатках.

Підтримка розширеного друку змінних даних

Друк змінних даних - це важливий компонент продуктивності виробничих операцій друку, таких як друк персоналізованих форм або матеріалів, що містять різний контент для кожного окремого клієнта. 
FS2000C підтримує основні мови VDP, такі як галузеві стандарти PPML, FreeForm / FreeForm2, PDF / VT і Creo VPS, що дозволяють використовувати широкий спектр додатків VDP. Крім того, остання версія FreeForm підтримує кілька основних сторінок. Вказавши кілька основних і змінних елементів в драйвері принтера, ви можете друкувати настроювані макети без використання програми VDP. 
Завдяки можливості налаштовувати зміст друкованих матеріалів для кожного окремого клієнта, ви можете підтримувати широкий спектр потреб, крім простого друку конвертів з різними адресами. Розширюючи ваші виробничі операції друку з розширеними функціями друку змінних даних, які можуть комбінувати складні зображення і текст на головних сторінках, ви можете розширити свій бізнес далі, ніж будь-коли.