Принтер ComColor FT 5000

ComColor FT 5000 - це модель формату А4 зі швидкістю друку до 100 повнокольорових сторінок в хвилину або 50 аркушів за хвилину при дуплексного друку. Друк до формату А3, можливість приєднання різних комплектуючих і неймовірна економічність роблять цей принтер відмінним рішенням для компаній з великим об'ємом друку.

 

УНІВЕРСАЛЬНО ДОСТУПНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЧОРНО-БІЛОГО ТА КОЛЬОРОВОГО ДРУКУ

ComColor FT5000 дає вам чудову універсальність. Цей професійний принтер ідеально підходить для тих, кому доводиться керувати кількома завданнями друку до формату А4. Ви також оціните його невеликий розмір, який ідеально підходить для того, коли космос має високу ціну.

Виробниче струменеве рішення RISO

  • У 2015 році RISO став першим виробником, який зупинив свій вибір на високоефективному покроковому струменевому струмені, розробивши технологію FORCEJET ™

Функціональні можливості та простота ксерокса

  • Будь-хто може використовувати інтуїтивно зрозумілий, ергономічний ComColor FT5000. Ви друкуєте одним клацанням миші та можете без труднощів персоналізувати інтерфейс вашого обладнання.

​​Поєднуйте ефективність та екологічну відповідальність

Що стосується поваги до навколишнього середовища, ComColor FT виділяється як еталон на ринку. Гарантуючи високу швидкість друку, технологія FORCEJET ™ також дозволяє значно зменшити споживання електроенергії обладнанням та підтримувати здорове робоче середовище.

​​Riso представила нову лінійку струменевих принтерів ComColor, які, як кажуть, пропонують більшу гнучкість та підвищену продуктивність порівняно з моделями, які вони замінюють.

A4 + ComColor FT5000 друкує зі швидкістю до 120 стор. / Хв

Серія ComColor FT замінює сімейство ComColor FW у портфоліо виробника. Використовуючи пігментні фарби на масляній основі, нові 120 ppm A3 + FT5230 замінюють попередню модель FW5230.

Іншими моделями серії є 100 стор. / Хв. A4 FT5000 та 140 стор. / Хв. A3 + mono FT1430, які обидві покращують швидкість, здатну досягти успіху завдяки моделям FW.

Як і інші струменеві принтери Riso, нові машини використовують холодний процес друку, який на відміну від лазерних або тонер-принтерів не вимагає нагрівання при друці.

RISO сказав DETAKO, що принтери використовують нові спеціальні чорнила FT, чорні кольори мають на 10% вищу щільність, ніж попередні чорнила, а відтворення кольорів покращено завдяки використанню нових блакитних фарб.

Нові функції принтерів FT включають друк плакатів та сканування завдань, тоді як Різо зазначив, що машини також ефективніші та тихіші, ніж попередні моделі, із "помітним зменшенням" рівня робочого шуму.

Принтери FT також сумісні з додатковим додатковим пристроєм подачі на 2000 аркушів, який фактично може подвоїти загальну місткість аркушів машин до 4000 аркушів.

Додатковий пристрій подачі можна завантажувати, поки машина друкує, що дозволяє користувачам здійснювати безперервний друк без зупинки.

Крім того, новий багатофункціональний фінішер FG20 пропонує переваги для користувачів принтерів FT завдяки покращеній продуктивності зшивання, штампування та складання. Його ефективність виготовлення буклетів також була покращена порівняно з попередніми моделями, завдяки чому можна створювати буклети на 20 аркушів (80 стор.

Керуючий директор Riso UK Тацуо Муракамі сказав: «Riso прагне вдосконалити та вдосконалити свої пропозиції, забезпечуючи постійний розвиток струменевих принтерів та надання надійного рішення для друку.

«Нова серія FT є кроком вперед, спираючись на технологію, яку наші провідні команди дослідників та розробників розробляють протягом десятиліть, і вдосконалює струменевий струмінь, що означає, що користувачі можуть отримати більше від своїх принтерів.

"Швидкість, точність та ефективність є ключовими для правильного робочого процесу, і в новій лінійці принтерів FT користувачі можуть по-справжньому отримати користь у своїх повсякденних операціях".

Комерційна доступність серії FT розпочалася на початку цього місяця. Хоча ціни не розголошувались, Riso заявив, що машини "продовжують бути конкурентоспроможними на ринку, особливо з огляду на їх можливості та постійну загальну вартість володіння, де пристрої Riso постійно лідирують".

 

ПЕРЕВАГИ RISO FT5000

Висока ефективність

Завдяки механізму подачі ComColor FT ви можете друкувати в двосторонньому режимі без втрати швидкості, тобто зі швидкістю 100 стор. / Хв до формату A4 . Це значно підвищить вашу продуктивність і зменшить споживання паперу!

Неперевершена надійність

Технологія холодного струменевого друку FORCEJET ™ оптимізує рівень доступності . Папір не піддається впливу будь-якого джерела тепла, усуваючи скручування та значно зменшуючи ризик інцидентів, пов’язаних із шляхом проходження паперу.

Гнучкість

Чуйність ComColor FT5000 дозволяє друкувати багато різних типів документів на одному пристрої. Ви можете друкувати на вимогу з урахуванням своїх потреб.

Колір

Завдяки технології холодного струменевого друку RISO ви отримуєте надзвичайно конкурентоспроможні витрати на кольорову копію. Більше немає потреби позбавляти себе впливу кольору через бюджетні причини!

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ RISO FT5000

Тип пристрою

друковані головки

Тип фарби

 ,  ,  ,  , 

Дозвіл при скануванні, dpi

Дозвіл при друці, dpi

час прогріву

Час до першої копії, сек

Швидкість друку А4 портрет, стор / хв

00

Розмір паперу стандарт. лоток, мм

Розмір паперу фронт. лоток, мм

Запечатується поверхня, мм

Поля, мм

Щільність паперу стандарт. лоток, г / м2

Щільність паперу фронт. лоток, г / м2

Ємність стандарт. лотка подачі, мм

Ємність фронт. лотка подачі, мм

Ємність вихідного лотка, мм

Мова опису сторінки

Підтримувані протоколи

 ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,  , 

Підтримувані ОС

 ,  ,  ,  ,  ,  , 

Мережевий інтерфейс

 ,  , 

Обсяг пам'яті, Гб

Жорсткий диск, Гб

Операційна система

Електроживлення

Споживана потужність, Вт

Розміри (Ш х Г х В), мм

вага, кг