Сфера Застосування Різографа

Це обладнання розроблено в Японії і являє собою міні друкарню.

Ризограф - Зовні нагадує звичайний копір, комплекс здатний друкувати на швидкості до 185 копій в хвилину (3 сторінки в секунду).

ComColor  - RISO принтер, високошвидкісне друкарське обладнання з мінімальною вартістю копії і безліччю модулів.

Вартість копії RISO мінімальна, порівнянна з вартістю друку на офсетній машині великий друкарні.

Устаткування має затребуваність в такхі сегментах ринку:

 

1. Медичні установи.

Всі медичні бланки, довідники, карти друкуються у великих друкарнях на таких же ризографах. Встановивши в медичній установі дане обладнання, клініка зможе істотно економити бюджет, що дозволить направити вивільнені кошти на закупівлю необхідних ліків та препаратів.

Дане обладнання використовується для виготовлення бланків, анкет дрібними і великими тиражами (від 100 шт. До 10000 шт.), Працюючи при цьому на дешевої газетному папері.

 

2. Фармацевтика.

Використовується для друку бланків, анкет, інструкцій (вкладишів) препаратів (устаткування екологічно чисте, витратні матеріали не містять шкідливих речовин).

 

3. Освіта.

У великих навчальних закладах України вже встановлено різографічний обладнання, яке дозволяє випускати на власній поліграфічній базі методичні посібники, книги та інші навчальні видання, завдяки чому студенти мають завжди сучасну наукову літературу, а інститут економить час і гроші за допомогою оперативної та економічної роботи різографа.

(В Японії в кожному класі варто це обладнання і замість того, що б витрачати час і переписувати питання в зошит, студенти і школярі отримують готові анкети, в яких необхідно вписати свої знання), що підвищує ефективність навчання.

 

4. Виробництво.

На будь-якому заводі і підприємстві випускається безліч бланків, інструкцій, анкет, маршрутних листів та іншої технічної документації. Інтеграція даного обладнання дозволить скоротити витрати виробництва, що дасть можливість знизити собівартість продукції, поліпшити конкурентоспроможність, і в підсумку збільшити прибуток. Також установка мінітіпографіі забезпечить оперативність і незалежність виробництва.

 

5. Банки, інвестиційні фонди.

Фінансові установи не уявляють свого діяльності без прейскурантів, цінних паперів, бюлетенів, котирувальних листів та інших документів, які оновлюються щодня. Використання власної мінітіпографіі дозволить забезпечити швидке реагування на всілякі зміни.

 

6. Комерційні компанії.

Установка мінітіпографіі дасть можливість друкувати прайс-листи, брошури, конверти та іншу рекламну продукцію компанії у великих кількостях, не виходячи з офісу, а також виконувати комерційну друк для інших компаній або установ.

 

7. Адміністрації, міністерства, керуючі компанії та інші відомства, регіонального або глобального рівня.

Швидкий друк великої кількості копій всіляких керівних документів, наказів, інструкцій, розпоряджень зобов'язана забезпечити безперебійно функціонує і злагоджену інформаційну ланцюжок.

 

8. Мейлінгові центри, Рекламні компанії і Виставкові центри.

Купівля мінітіпографіі дасть можливість в короткі терміни підготувати і успішно провести виставки, семінари, наукові конференції, інші заходи із забезпеченням неймовірного обсягу рекламної продукції: буклетів, брошур, тез, програм та ін.

 

9. Автосалони.

Щодня автосалон друкує тисячі листів службової і комерційної документації. Заміна дорогих копіювальних апаратів, які мають високу вартість відбитка і низьку швидкість роботи, на сучасний високошвидкісний різограф значно здешевить і прискорить процес.

 

Переваги  RISO:

  • Надійність

Устаткування RISO не вимагає особливого обслуговування. Це промислова техніка. У ньому немає нагрівальних елементів, фото-циліндрів і інших вимагають постійної заміни і контролю елементів. Зроблено з високоякісних комплектуючих з контоль якості. Ресурс техніки в середньому 12 млн копій.

  • Низька вартість друку.

Науковий центр RISO розробляє і впроваджує технології дозволяють домогтися мінімальної вартості відбитка. На сьогоднішній день це саме економічно вигідне обладнання для друку.

  • Висока продуктивність і стабільність.

Максимальна швидкість тиражування RISO досягає 185 сторінок формату А3 в хвилину. Повнокольоровий друк 160 сторінок А4 в хвилину. Максимальна і стабільна продуктивність при мінімальних кількостях збоїв і проблем пов'язаних з протяжкою паперу, перепадом енергії, зупинках на обслуговування і профілактику.

  • Низький рівень споживання енергії.

Друковані пристрої RISO не містять нагрівальних елементів - що дозволяє істотно знизити витрати на енергоспоживання і навантаження на мережу.

  • Екологічність.

Компанія RISO є борцем за екологію. Друковані рішення  RISO не виділяють токсично шкідливих речовин, які мають місце бути в лазерної технології друку і друку з використанням хімії. Витратні матеріали виробляються з природних екологічно нешкідливих компонентів. Дане перевага, крім турботи про ваше здоров'я і впливу на навколишнє вас середу, дозволяє інтегрувати обладнання на харчовому, фармацептіческом ... і інших виробництвах передбачають гігієнічний контроль.