Майстер-плівка для різографа RC 6300 S-825 RA/RC (200 кадров)

Виробник RISO
Модель: RA/RC
Наявність: На складі
0 грн
Ціна в балах: 0
Кілк: + -
 

Майстер-плівка для різографа RC 6300 S-825 RA/RC (200 кадров)

Майстер плівка RISO - є однією з витратних частин при тиражуванні на різографі, саме через це варто зосередити свою увагу на підбір якісного продукту, що б понизити вартість друку без шкоди якості.

 

Фарба проходячи через майстер-плівку RISO миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання, завдяки цьому відбитки не деформуються і не вигоряють на сонці.

Цифровий дуплікатор (ризограф) RISO RC 6300 - компактний тип поліграфічного обладнання, для економічного і швидкісного чорно-білого або багатобарвного друку на папері формату А6-А3. дуплікатори є найбільш ефективним засобом для друку тиражів до 5000 аркушів при цьому, не вимагають для своєї роботи не додрукарської підготовки, не роботи зі шкідливими хімічними речовинами.Дуже важливими перевагами сучасних моделей ризографів є підвищена якість та оперативність друку за рахунок безпосереднього підключення до комп'ютера. Riso RC 6300 також має можливість підключення до комп'ютера за допомогою зовнішнього інтерфейсу. Основні переваги всіх дуплікаторів – це великий (до 10 млн. копій) ресурс роботи, мале (до 400 ВТ), енергоспоживання, екологічна чистота, відсутність вимог до спеціального навчання персоналу та витрат на підготовку процесу друку, який так складний для офсетного друку. Оригінальна майстер-плівка для різографа RISO - є продуктом найвищої якості. За допомогою даного продукту ви зможете отримувати високоякісні відбитки при істотно помірною вартість витратних матеріалів. Умови складної економічної ситуації зобов'язують нас оптимізувати свої витрати, пошуку альтернативних джерел друку, що дозволяють отримати високу якість при низькій вартості витратних матеріалів. Саме з цього компанія RISO розробляє нові види продуктів і витратних матеріалів, поєднуючи в собі високоякісне японське сировину і розрахункові фактори, які сприяють здешевленню поизводства. На сьогоднішній день RISO є найкращим виробником майстер плівки. Вона володіє всіма технічними властивостями, дозволяючи отримувати високоякісні відбитки, при цьому отримуючи суттєву економію коштів. 
 

Кількість кадрів 220
Кількість копій з одного кадру до 10000 (A3)
Виробник RISO Kagaku Corp(Японія)
Вага рулону 0,5 кг
Габарити в упаковці (ДхШхВ) 290 мм х 88 мм х 88 мм
Температура при експлуатації від 0 до 40 ° C
Вологість при експлуатації від 10 до 80%

 

RISO застосовує чорнило на рослинній основі, виготовлені з масла рисових висівок. 

для моделей

RC 6300

нові моделі різографів для переходу з серії RC:

RISOA2 / SF5030 / SF5050 / SF5230 / SF5330 / SF5350 / SF9350 / SF9450 / SF9390 / MF9350

для серій RA/RC
формат A3

​​

RISO була першою в світі розробкою і комерціалізацією масляних чорнила з рисових висівок для цифрового дупликатора різографа.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: