Майстер-плівка для різографа GR3750 S-132 GR (200 кадрів)

Майстер плівка RISO - є однією з витратних частин при тиражуванні на різографі, саме через це варто зосередити свою увагу на підбір якісного продукту, що б понизити вартість друку без шкоди якості.

 

Фарба проходячи через майстер-плівку RISO миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання, завдяки цьому відбитки не деформуються і не вигоряють на сонці.

Різограф RISO GR 3750 (з українського друкарського ринку, відмінний стан), як і інші моделі GR 3710, GR 3770 - це найпопулярніші з усіх моделей RISO у форматі А3, що продавали раніше в Україні, і тому для неї на ринку пропонується максимальний вибір неоригінальних ( ліцензійних) витратних матеріалів та запчастин, низька вартість яких дозволяє органічно вписатися в концепцію максимально економічного та якісного тиражування формату А3. Моделі RISO GR A3 формату є на 90% схожі на конструкції один на одного. RISO GR 37510 - модель ризографа серії GR з планшетним сканером роздільною здатністю 400х400 dpi. Має істотні переваги, такі як, автоматичне визначення наявності оригіналу, можливість обробки фотографій растром, плавне укладання віддрукованих копій, функція «2 в 1», можливість посилення чіткості зображення, придушення тіней від розвороту книги. Найголовніша особливість, гарантована робіт без особливих вкладень у ремонт до 20 мільйонів, за умови використання кількох розкатних циліндрів. У даній моделі ризографа встановлена ​​термоголова Toshiba, відома своєю якістю та продуктивністю, а також металеві запчастини в основному приводі. Простий у використанні і GR 3750, що володіє додатковою можливістю друку з ПК, збільшить швидкість виробництва документів, призначених як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. а також металеві запчастини в основному приводі. Простий у використанні і GR 3750, що володіє додатковою можливістю друку з ПК, збільшить швидкість виробництва документів, призначених як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. а також металеві запчастини в основному приводі. Простий у використанні і GR 3750, що володіє додатковою можливістю друку з ПК, збільшить швидкість виробництва документів, призначених як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. 
 

 

Кількість кадрів 200
Кількість копій з одного кадру до 10000 (A3)
Виробник RISO Kagaku Corp(Японія)
Вага рулону 0,5 кг
Габарити в упаковці (ДхШхВ) 290 мм х 88 мм х 88 мм
Температура при експлуатації від 0 до 40 ° C
Вологість при експлуатації від 10 до 80%

 

RISO застосовує чорнило на рослинній основі, виготовлені з масла рисових висівок. 

для моделей

GR 3750

нові моделі різографів для переходу з серії GR HD:

RISOA2 / SF5030 / SF5050 / SF5230 / SF5330 / SF5350 / SF9350 / SF9450 / SF9390 / MF9350

для серій GR
формат A3

​​

RISO була першою в світі розробкою і комерціалізацією масляних чорнила з рисових висівок для цифрового дупликатора різографа.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: