Майстер-плівка для різографа CR1610, CR1630, CR1600, CR1680, TR1510 S-2500 TR / CR (235 кадрів)

Виробник RISO
Модель: S-2500
Наявність: На складі
0 грн
Ціна в балах: 0
Кілк: + -
 
Теги CR 1610, молодшої моделі в ряді ризографів. З мінімальними витратами, у найтісніших офісних умовах цей різограф забезпечить швидке та економічне тиражування всіх необхідних матеріалів. Час гроші. Зі швидкістю до 130 копій на хвилину ви зможете друкувати власні листівки, бланки, циркулярні листи, рекламні листівки та буклети на папері до формату А4. Це буде і швидко, і економічно. Вибираючи будь-яку із шести фарб, ви зможете ефектно оформити друк та підкреслити найбільш важливу інформацію. Зміна барвника, що барвить, не становить ніяких труднощів, при цьому гарантується чистота рук при цій операції. Пристрій автоподачі розрахований на 10 оригіналів. Навіть якщо якість оригіналів різна, CR 1610 забезпечить найкращі результати друку, дозволяючи вибрати фото чи текстовий режим залежно від оригіналу. У цей ризограф вбудована функція автоматичного розпізнавання, що дозволяє чудово відтворювати змішані оригінали, що містять текст і фото одночасно. Копіювання документів дуже поганої якості, наприклад, виконаних олівцем, часто виявляє межі можливостей копіювального обладнання. Відтепер цієї проблеми не існує: використовуючи нову функцію управління яскравістю під час сканування, ви досягнете зображення на відбитку краще, ніж на оригіналі. Якщо ваше завдання полягає в економічному друку малоформатних копій, таких як короткі повідомлення, новорічні привітання, адресні картки, то CR 1610 дозволить надрукувати 4 зменшені копії вашого оригіналу на одному аркуші формату А4. Можливість тонкого налаштування дозволяє індивідуально підібрати налаштування для друку кожного оригіналу.

Майстер-плівка для різографа CR1610, CR1630, CR1600, CR1680, TR1510 S-2500 TR / CR (235 кадрів)

Майстер плівка RISO - є однією з витратних частин при тиражуванні на різографі, саме через це варто зосередити свою увагу на підбір якісного продукту, що б понизити вартість друку без шкоди якості.

 

Фарба проходячи через майстер-плівку RISO миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання, завдяки цьому відбитки не деформуються і не вигоряють на сонці.

Оригінальна майстер-плівка для різографа RISO - є продуктом найвищої якості. На сьогоднішній день компанія RISO є кращим виробником фарби та майстер-плівки для різографа. До складу витратних матеріалів входить японське сировина, яка має найвищу якість і абсолютну екологічність. При використання оригінальної майстер плівки для різографів TR / CR ви отримаєте відбитки найвищої якості. При цьому зможете знизити їх вартість, за рахунок низької існосостойкості витратних матеріалів. Витратні матеріали RISO - високоякісний продукт. Не знижує термін експлуатації обладнання і не сприяє скороченню його ресурсу. Зі швидкістю до 130 копій на хвилину Ви зможете друкувати власні листівки, бланки, циркулярні листи, рекламні листівки та буклети на папері до формату А4. Це буде і швидко, і економічно. Вибираючи будь-яку із шести фарб, Ви зможете ефектно оформити друк та підкреслити найважливішу інформацію. Зміна барвника, що фарбує, не становить ніяких труднощів і ми гарантуємо чистоту рук при цій операції. Пристрій автоподачі розрахований на 10 оригіналів. Навіть якщо якість оригіналів різна, Rizograph Riso CR 1610 забезпечить найкращі результати друку, дозволяючи вибрати фото або текстовий режим залежно від оригіналу. У цей ризограф вбудована функція автоматичного розпізнавання, що дозволяє чудово відтворювати змішані оригінали, що містять текст і фото одночасно. 
 

 

Кількість кадрів 235
Кількість копій з одного кадру до 10000 (A4)
Виробник RISO Kagaku Corp(Японія)
Вага рулону 0,5 кг
Габарити в упаковці (ДхШхВ) 260 мм х 88 мм х 88 мм
Температура при експлуатації від 0 до 40 ° C
Вологість при експлуатації від 10 до 80%

 

RISO застосовує чорнило на рослинній основі, виготовлені з масла рисових висівок. 

для моделей

CR 1610 / CR 1630 / CR 1600 / CR1680 / TR1510

нові моделі різографів для переходу з серії CR / TR

CV1200CV 3030CV 3130CV 3230

для серій CR / TR
формат A4

​​

RISO була першою в світі розробкою і комерціалізацією масляних чорнила з рисових висівок для цифрового дупликатора різографа.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: