Фарба чорна S-7124E RZ9-HD (1000мл)

Модель: RZ-HD
Наявність: На складі
За домовленістю
Ціна в балах: 0
Кілк: + -
 

Фарба чорна S-7124E RZ9-HD (1000мл)

​​Фарба картридж RISO - це поліграфічна фарба на соєвій основі, що володіє високою стійкістю кольору і забезпечує прекрасну передачу кольору.

 

Фарба миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання, завдяки цьому відбитки не деформуються і не вигоряють на сонці.

Фарба RISO складається з високодисперсного пігменту (барвника) і емульсії (суміш з води, гліцерину, розчинників, стабілізаторів і плівкоутворювального - соєвого масла). 

Фарба SFHD використовується в ризографах класу HD а так-же здатна працювати в парі з HD майстер плівкою RISO SF 9390 для відтворення зображення 600 dpi.

Тільки з цієї оригінальної фарбою, різограф даної серії буде дійсно видавати максимально якісне зображення. Дана тип фарби розроблений і запущений в серію в 2014 році. У виробництво фарби вкладені всі існуючі за багаторічний досвід компанії Ризо напрацювання, а процес виробництва заснована на самих передових технологіях.

Фарба SF HD дозволяє виконувати дуже високоточні промальовування, штрихування дрібних ліній і виводити текст дрібним шрифтом. Фарба для різографа Riso HD - новий рівень чорнила для різографів, вбирання чорнила відбувається дуже швидко і взаємодіє з шаром додаткової фільтрації - який знаходиться над основним шаром майстра, через який, вже після фарба і переноситься на паперовий лист. Дані чорнило для різографів дозволяють Виводити тонкі градієнті, промальовуваті зетененніе зображення, что дозволяє отрімуваті на різографі вісокоякісні Відбитки фотографи та документів з скроню точністю и якістю копії.

Туби фарби RISO для серій RZ HD / MZ HD / SF HD / MF HD / A2 забезпечені так званими чіпами радіоідентіфікаціі - RFID, в які на заводі-виробнику заноситься інформація про склад фарби, в'язкості і інші параметри, облік яких дозволяє досягти оптимальної якості друку. Також ці чіпи мають лічильники фарби, які можуть бути обнулені при вичерпанні фарби в тубі - таким чином уникають можливостей повторного використання туб при заповненні їх неоригінальною фарбою.

Увага! Колір фарби, який ви отримаєте на своїх відбитках, може відрізнятися від кольору, який ви бачите на екрані.

 

Обсяг туби 1000 мл
Кількість сторінок до 25000 (A4, 5% заповнення)
Виробник RISO Kagaku Corp(Японія)
Вага в тубі 1,12 кг
Габарити в упаковці (ДхШхВ) 270 мм х 88 мм х 88 мм
Температура при експлуатації від 0 до 40 ° C
Вологість при експлуатації від 10 до 80%

 

RISO застосовує чорнило на рослинній основі, виготовлені з масла рисових висівок. 

для моделей RZ 970 / RZ 1070 / SE9380 / MZ 970 / RZ 1070 / ME9350 / SE9380 / MZ1070 / ME9350 / RISOA2 SF9390 / MF9350
для серій RZHD / MZHD / SFHD / MFHD / A2
колір RISO BLACK INK

​​

RISO була першою в світі розробкою і комерціалізацією масляних чорнила з рисових висівок для цифрового дупликатора різографа.

 

Оригінальна фарба для різографа RISO RZ HD E type.

Фарба RISO S-7124E RZ-HD використовується в ризографах RISO класу HD і здатна виробляти відбитки у дозволі при друку 600х600 dpi.

Фарба була розроблена компанією РИЗО для дуплікаторів RISO SE9380 і ME9350.

Оригінальна фарба для різографа RISO RZHD.

Фарба 7124E RZ9-HD використовується в ризографах класу HD а так-же здатна працювати в парі з HD майстер плівкою для відтворення зображення 600х600 dpi.

Тільки з даної оригінальною фарбою, різограф серії 600 dpi буде дійсно видавати максимально якісне зображення. Дана тип фарби розроблений і запущений в серію в 2014 році. У виробництво фарби вкладені всі існуючі за багаторічний досвід компанії Ризо напрацювання, а процес виробництва заснована на самих передових технологіях.

Для отримання максимальної якості використовуються режими обробки зображення ризографа:

                    Портрет      Групове фото      Малюнок олівцем

Фарба RZ HD дозволяє виконувати дуже високоточні промальовування, штрихування дрібних ліній і виводити текст дрібних шрифтів. Фарба для різографа Riso HD - новий рівень чорнила для різографів, вбирання чорнила відбувається дуже швидко і взаємодіє з шаром додаткової фільтрації - який знаходиться над основним шаром майстри, через який, вже після фарба і переноситься на паперовий лист. Дані Чорнила для різографа дозволяють виводити тонкі градієнти, промальовувати зетененние зображення, що дозволяє отримувати на різографі високоякісні відбитки фотографи та документів з високою точністю і якістю копії.


Так-же фарба S7124 працює на нових ризографах RISO ME9350 і SE9380.
Фарба для різографа RZ HD може бути використана, як:

Оригінальна фарба (чорнила / туба) для різографа: RZ 970 / RZ 1070 / SE9380

Оригінальна фарба (чорнила / туба) для різографа: MZ 970 / MZ 1070 / ME9350

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: