RISO ComColor Продуктивні Фінішери

Перевага 5: Продуктивне Фінішне Устаткування RISO COMCOLOR

ComColor GD 9630/9631/7330 Краща продуктивність, найшвидший вихід.  1MINUTE 160 сторінок

Оптимальна універсальність з додатковим обладнанням для продуктивного друку

Пристрій подачі / укладувач високої ємності

Пристрій подачі великої місткості і високопродуктивний штабелер підвищують продуктивність друку серії ComColor GD до 4000 аркушів * без поповнення паперу. Більш широкий діапазон завдань друку з можливістю подачі більш товстого паперу та конвертів, а також паперу формату A3. 
* Висота завантаження до 440 мм 

При використанні декількох лотків пристрій подачі великої місткості дозволяє завантажувати в ComColor 5500 аркушів для безперервної подачі  паперу, що збільшує перевагу високошвидкісного безперервного друку без паузи для дозавантаження паперу.

При виході паперу після друку, укладальник високої ємності може бути встановлений в стек лицьовою стороною вгору або вниз. Функція укладання зі зміщенням. Цей параметр дозволяє укладати великі обсяги виведення з найменшим втручанням користувача. Зручне вилучення та транспортування друкованої продукції можливе за допомогою візка з високим завантаженням.

Конвертувальний пристрій

2400 конвертів / год

Пакувальний фінішер конвертів  * 1   - це унікальне рішення  RISO  для поштових відправлень, розроблене для збільшення продуктивності при виробництві великих обсягів продукції. Можливий друк  односторонній або дуплекс,  вкладка до шести сторінок формату A4 (в залежності від щільності), які автоматично згортаються і запечатуються в конверт за один прохід, і готові до відправки. 

* 1 Финишер для конвертів сумісний з ComColor GD9630.

Швидкість при односторінковому виробництві 2  до 2400  повністю загорнутих і запечатаних поштових відправлень за годину. Сумісний з більшістю поштових програм для друку повідомлень, логотипів, адрес, поштових штрих-кодів на конвертах. * 2 A4 односторонній друк.  

Термопалітурний пристрій

Perfect Binder

 

Палітурник Perfect Binder  підвищує продуктивність, скорочуючи до мінімуму втручання оператора і дозволяючи випускати шістдесят дві 100-сторінкові дуплексні книги формату А4 на годину, надруковані і переплетені, з різною товщиною книг до 600 сторінок і з можливістю палітурки з 1,5 мм до 30 мм (приблизно від 15 до 300 аркушів).

Програмне забезпечення RISO Perfect Binder сумісне з форматами файлів Adobe PDF і Microsoft Office для спрощення дизайну обкладинок, в тому числі для друку ефективного процесу попереднього друку. Обкладинки для книг автоматично та індивідуально підганяються до потрібної товщини для професійного обгортання.

Perfect Binder забезпечує надійне переплетення друкованих сторінок за допомогою процесу склеювання під високим тиском. Технологія RISO гарантує, що сторінки знаходяться в порядку і вирівнені до цього моменту. Використання клейового рулону допомагає знизити загальне споживання енергії і скоротити кількість відходів у порівнянні з традиційними методами гарячого склеювання.

Багатофункціональний фінішер

Універсальний фінішер, який економить час, автоматично зшиваючи, пробиваючи отвори, а також складає.

Зшивання, Перфорування, Зсув, Напівфабрикат, Буклет (в половину рази), Буклет (з половиною скріпкою)

Папка

Додатковий модуль "папка" також підвищує універсальність.

Z-fold, Z-fold mixed, In-tri-fold, Out-tri-fold

RISO +